Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt egy komolya kapcsolatom,...

Volt egy komolya kapcsolatom, se előtte se utána nincs semmi?

Figyelt kérdés

Már elterveztem az életemet vele, eljegyeztem, vele éltem egy nagy házban az anyja ajánlotta fel hogy lakjunk ott, de a lány kidobott, az anyjának jobban fájt mint exemnek ahogy láttam, de nem ez a lényeg. Hamarosan betöltöm a 20. életévemet, ez a szakítás először sokkolt nem értettem, meg akartam halni, de megtudtam a hátteret meg az igazságot, így még lám itt vagyok, bár jó lenne ha lenne társam de nem erőltetek egy kapcsolatot, eddig se tettem nemhiába ez volt az egyetlen lány életembe. Azt se mondhatom hogy nem ismertem, mert ismertem, sokat változott az alatt is még együtt voltunk, de szakításra már annyit változott hogy nem kellettem neki, pedig mindent megtettem érte, papucsba meg nem mentem le, adok a véleményemre. De részletezhetném ezt még oldalakon keresztül.. Tény hogy egy társ az életbe jó lenne, talán készen állnék egy kapcsolatra a megfelelő emberrel.

Na de most éreztem először azt, hogy ténylegesen feltudnék nevelni egy gyereket, nem csak azt hogy felnevelném, felnőne életbe maradna, hanem úgy ténylegesen felnevelni, nem is a nevelés, meg az idő, hanem hogy felneveljem, miért érzem ezt?


2019. jan. 5. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Köszönjük a leírást, de mi a kérdés?
2019. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húú hallod. Két kérdésem van.

Mit ittál? Hagyd abba, vagy adj nekünk is.. :D

Vagy nem ittál? Akkor igyál, kis páleszt.

Mert ez így, úúúúúh :D xD

2019. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt most mire is kellene válaszolni?!

Hmmm.....😁😁😁😁😁

2019. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!