Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok válaszára vagyok...

Lányok válaszára vagyok kíváncsi. Ti összejönnétek nálatok 15 évvel idősebb fiúval vagy férfival?

Figyelt kérdés
Kb.annyival fiatalabbak azok a lányok akik rám szoktak írni.Kedvesek,szépek,aranyosak,segítőkészek,két lánnyal már találkozhattam is volna de a korkülönbség meg a távolság miatt nem tettem.Vagy szerintetek hiba volt?
2019. jan. 29. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy 15-30 vagy 30-45...
2019. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok 37 a lányok 22 évesek.
2019. jan. 29. 22:01
 3/14 Napsi2019 ***** válasza:
22 évesen már elég felnőttek a lányok, hogy eldönthessék ezt, szóval nyugodtan
2019. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy 30 éves nő mondaná hogy találkozna velem nem gondolkoznék.De a 15 éves korkülönbséget soknak érzem miközben normálisak azok a lányok akikkel levelezek.
2019. jan. 29. 22:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok, de túl fiatalnak gondolnák magamhoz egy 22 éves csajt. Vagy én vagyok a hülye, és ez nem túl nagy korkülönbség?


Amúgy ha benned az van, hogy igenis csípnéd azt, ha ilyen fiatal csajod lenne, akkor miért ne? Bennem megvan az, hogy elhagy, éretlen, nem működne egy hosszútávú kapcsolat, amire én vágyom.

2019. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akár, anyámék között több is van, mégis jól elvannak, köszönik szépen. Amennyiben két felnőttről van szó, és ez az egyetlen ellenvetés, nem látom akadályát, hogy miért ne próbálhatnák legalább meg.
2019. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még pont belefér, azt mondják, hogy mindenkinek megvan a párja a világban, csak meg kell találnia.
2019. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem :) és ezek a csajok is csak szórakoznak, vagy vonzza őket a lakásod, pénzed stb. Tudod, van nő, aki nem szeret dolgozni, hanem sorra szüli a gyerekeket és eltartatja magát.
2019. jan. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de az is benne van a pakliban, hogy menekülőnek- sugar daddy-nek akarnak.

Egy barátnőmnek volt hasonló korkülönbséggel párja, vége lett. Előjött a más élethelyzet.

Ha ugyanazokat várják az élettől lehet jobban működött volna.


Én nem is ismerkedek ennyivel idősebbekkel. Külsőre is jobban vonzanak a korombeliek, na meg ijesztő tempót tud diktálni egy idősebb pasi.

2019. jan. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy kinek milyen korkülönbség felel meg, ha bármelyik felet zavarja, nem fog működni kettőjük között, ezt pedig kívülállók senki helyett nem dönthetik el.
2019. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!