Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti kipróbálnátok milyen érzés...

Ti kipróbálnátok milyen érzés egy hétig teljesen elszeparálva élni a társadalomtól?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs munkàm és még mindig nem vettek fel dolgozni sehova ezért én igy élek. Ha nincs semmi dolgom akkor egyszerüen nem akarok kimenni még az utcàra se. Nem is voltam kint hetek óta csak az udvaron. Télen se volt màr munkàm ott meg volt hogy hónapokig ki se mentem az utcàra. Mondjuk a telet utàlom meg a veszélyes csúszós utakat idén legalàbb megúsztam.
2019. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Voltam így , itthon 3 hónapot 2000ben meg nyugazton fél évet semmi kontakt se tv se luxus , ki leheg bírnk . Az új meg a sok megszokott hiánya ingerek megvonåsa ami kemény .
2019. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne túl nagy különbség a mostani életemhez képest. Csak még kényelmetlen is lenne, hogy nem tudok vízöblítéses budin trónolni egy jót. Vagy összkomfortos helyen lennék? Akkor simán. Kb olyan lenne, mintha egy hét szabin lennék, csak még boltba meg ügyintézni se kell kimozdulni.
2019. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Minden nyáron így töltök 1-2 hetet. Imádom, nagyon fel tud tölteni.
2019. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Sőt, több is lehetne, mint egy hét.
2019. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert ha aszt vesszük, akkor jelenleg is így élek. Élek a kis világomban.
2019. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés milyen módon?


Lehet ezt tenni úgy is, hogy egy hétig nem lépek ki a házból és csak gépezek. Volt rá példa. Meg volt olyan is, hogy építőtáborban voltam egyetemen világ háta mögötti faluban. Nem nagyon volt internet, kis közösségként éltünk 2 hétig, utána furcsa volt visszajönni a "tömegbe" a fővárosba.


Amúgy én tervezek egy lazább internet és egyéb okosságok nélküli, sátrazós hetet.

2019. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez kb az egyik leggyakoribb fantáziám.
2019. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legszívesebben ezt tenném. Elegem van az emberekből és a kötelességekből is.
2019. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezrek élnek így tanyavilágban de városban is . Pl én is
2019. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!