Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkát választanátok?

Melyik munkát választanátok?

Figyelt kérdés
Most behívtak állásinterjúra és mondtak ,hogy csomagokat kellene kiszállítani,postákhoz kellene árut vinni.Itt kb nettó 150-160 között lenne a fizu. Viszont lenne egy másik lehetőség egy magánvállalkozónál:Itt 220 lenne az alap viszont nehezebb szállítmányokat(folyékony vegyszerek,kannákba,hordókba) kell szállítani. Ez egy 8 fős kisvállalkozás.
2019. júl. 26. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Felsz a felelossegtol vagy mi? :)


Meg szep hogy a mz alapbol 220-ast...

2019. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Én tartok a magánvállalkozóktól. Hazudnak, csaknak általában. Az a 220 gyanúsan hangzik, annyit szerintem nem adna, kb a felét. Én elsöt javasolnám. Megérzés..
2019. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 150-160 közötti fizusat, ahol csomagokat kéne szállítani, postákhoz kéne árut vinni.
2019. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elsö eset 8 ora melo hajnal 4 töl 150 a max.

2. Eset akar 12 16 ora melo 220 a max


Ha raérnék ennyit dolgozni a 2-at valasztanam

2019. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

220 lenne az alap. Tehat ennel tobbet kapna....

No kihivas es fejlodesi versenyszellem? Akkor kovesd a tobbi mokus tanacsat. Csak akkor soha nem viszed semmire, mert a langyos viz kenyelmesebb (csak sajnos unalmasabb is).

Egy valaszolonak. Vallalkozokban nem lehet megbizni? Inkabb a hulye “dolgozokban” akik atvernek es arra varnak huzzanak haza de a penzt a szar meloert kovetelik, akkor is ha elcseszik a munkat. Fingja sincs hogy ezzel egy lancreakciot indit el, mit tudja o. Csak haza akar menni. De inkabb maradjunk annyiban, hogy mindket oldalnak vannak gaz kepviseloi, hogy mered egy egesz csoportra rahuzni hogy nem megbizhato? Tudnek meselni baratom arrol hogy te az alkomazott miert nem vagy alapvetoen megbizhato... mert nem a TE ugyed.

Na errol ennyit.


Nem olyan embereket kene kerdezni akik nem ertek meg el semmit... bar igaz, kerdes mi a cel? Egy magasabb szintu elet elerese, vagy megelegszel a kis fizeteseddel havonta, megveszed a sorodet hevente 1x nyaralsz a balatonon, akkor egy kukkot nem szoltam.

De ha tobbre vagysz szerintem nyugodtan lepj ki a komfort zonadbol.


Par szot magamrol: vilag eletemben utaltam a tipikus atlag eletet. Nem is akartam igy elni. Egyetem alatt es utan dolgoztam imitt amott de vegul inkabb sajat vallalkozast epitettunk ki, ahol szabad lehetek es azt csinalhatom amit szeretnek. Nem mondom hogy nem volt kemeny de megerte. Nekem pl a hetfo a kedvenc napom, altalaban heti 1-2 napot kell “terepen” dolgozni aztan otthon. En osztom be az idom, es teljes szabadsag erzese van. Ehhez kemenyen meg kellett ugranom a komfort zonam. Az elejen vert izzadtam, de olyan jellemfejlodesen mentem keresztul hogy ma mar a jeg hatan is megelnek. Koszonhetoen a batorsagnak. Na de az elejen nekem is igy kezdodott.

Ha most kezdenem akkor is a nehezebb mukkaval kezdenem. Van benne kihivas, fejlodesi lehetoseg, es baromi sok skillt tudsz fejleszteni magadban ezzel...


De ezert kerdezem. Mi a cel? Egy olyan eletre torekedni Ahol te vagy magad fonoke es teljes mertekben te rendelkezel a sajat eleteddel, vagy beleulni a langyos vizbe, masok altal iranyitva lenni igazabol baromi keves penzert...

ne felj attol hogy nem megy. De egyebkent ha meg nem megy akkor is mi van? Legalabb megprobaltad.

2019. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elsőt választanám. Nincs kedvem megszakadni a munkában.

Ha találnék később jobban fizető, szintén nem túl megeröltető munkát akkor lépnék.



A kisvállalkozásokat amúgy se szeretem...mindig a legújabbat ugráltatják. Legutóbbi interjúmon meg is mondták, hogy munkaidőn kívül ingyen bent kéne maradni "néha" a többiek helyett, mert nekik hamarabb el kell menni...menni kell a gyerekért suliba, bölcsibe. Vagy épp korábban bejönni, mert viszik őket suliba.

A volt munkahelyeimen amik ilyen kisvállalkozások voltak, szintén mindig a gyerekesek diktáltak. Csak ők vehettek ki szabit, fele hónapot táppénzen töltötték, stb. Soha többet nem mennék ilyen helyekre.

2019. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Ha ez így van, akkor gratula! De erre nem mindenki képes!
2019. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire vagy rászorulva a pénzre.

A kisvállalkozások a munkatapasztalataim alapján nem tartják be a munkatörvényeket, dolgoztatnak látástól vakulásig, a szabadságot meg, akár fizetett, akár fizetetlen nyugodtan elfelejtheted. Túlórát nem fizetnek, lecsúsztatni meg nem tudod, mert nincs aki helyetted beálljon.

Általában minimálbérrel jelentenek be, a többit zsebbe kapod, ezzel nem csak a hiteleket bukod, hanem betegállományt, vagy munkahelyi balesetnél a 100%-os táppénzt, esetleg egyéb betegség, leszázalékolás esetén is csak a minimál után kapsz lóvét.

2019. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám.
2019. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én félnék, így az elsőt választanám.
2019. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!