Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mostanában lesz kb. 2 hónapja, hogy dolgozok adminisztrátori pozícióban, viszont augusztus végén, vagyis alig 1 hónap múlva lejár a szerződésem és kérdéses, hogy meghosszabbítják-e vagy sem.

Ugyanakkor 8 órában vagyok, de a havi keresetem jó, ha eléri a 70 ezret, mert közfogis állás és sajnos erre volt nyár elején megüresedés, így örültem annak, hogy már legalább nem vagyok munkanélküli!

Ennek ellenére közben azért nézegetek más állásajánlatokat is, mert úgy vagyok vele, hogy jó ha van egy B terv és egyéb más opció, mert sosem lehet tudni.

Maga a munka amúgy nem lenne rossz, bár hosszútávon azért nem tudnám ebben elképzelni magam, meg azért elég illúziórombolónak hat a fizetés is.. Még 4 órában tökéletes lenne, de 8-ban húzós..

A kérdésem az lenne, ha lenne lehetőségetek mit tennétek?

Meghallgatok mindenkit és előre köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 28. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress más álláshirdetéseket. Ha úgy érzed elhagynád a pályát, tedd meg, semmi pénzért ne erőltesd bele magad mert belefásulsz! Amíg nem jön össze egy jobb állás, addig maradj, ill ragaszkodj a maradáshoz.
2019. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A meglátásom: állást keresni az tud, akinek van. Akinek nincs, el kell fogadni az első sz.rt, higy valami bevetel azért legyen. Ennyi pénzért én nem akarnék ottmaradni. Keress más munkát, menj el interjúkra, es ha van más, azonnal pattanj. Erre a munkara en nem alapoznek mert kb a havi rezsimet fedezné. Állásinterjúra el tudsz menni- elkéretőzöl valami ürüggyel, elnész dokihoz, akármi. Sok sikert
2019. júl. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnsz butának, biztos meg akarják hosszabbítani a szerződéses. Én fél évet dolgoztam így, aztán mikor azt mondták, hogy még egy év szintén közfogiban, akkor beszéltem a főnökkel, mondtam neki, hogy komolyan gondolom és szeretnék velük dolgozni hosszabb távon, és hogy a közfogi nagyon demotiváló (mondjuk nekem ezért a pénzért 6 órát várták csak el ledolgoz i, de 8at írtunk be), és örült neki és felvett. Nem fogják maguktól azt gondolni, hogy "jaj, Icuka botrányosan keveset keres, pedig milyen ügyes". Sokkal inkább azt, hogy "minek adnék többet neki, ha ennyivel is megelégszik?".

Szóval én először velük beszélnék.

2019. júl. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de lehet idő előtt felmondok, mert már nagyon unom! Azt hittem izgalmasabb lesz, de tévedtem!
2019. júl. 29. 22:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!