Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Életed eddigi legjobb és...

Életed eddigi legjobb és legrosszabb munkahelye?

Figyelt kérdés
Miért volt jó, vagy rossz? Milyen helyek voltak?
ápr. 30. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Legjobb a mostani: rugalmas munkaidő, heti 3-4 nap home office, alacsony munkamennyiség, kb. nulla stressz, jó csapat, jó vezetőség, jó munkakör, és mindez viszonylag jó fizuért.


Legrosszabb Ausztriában volt: kötött munkaidő és minden nap be kellett járni, pedig ugyanolyan irodai munka, lehetett volna otthonról is, este 6-ra értem haza fáradtan, nem volt semmire időm, energiám, utáltam az egészet. Sok stressz, pörgés egész nap, a főnökségtől gyomorgörcs. Egyedül a fizu volt ott jobb, de engem nem motivált, pár hónap után felmondtam.

ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Legrosszabb talan a helyi asztalos műhely volt, keves fizu, feketén, rakás por.


A seregben lehuztam 15 évet, ebbol az első 10 legjobbnak mondható, 24/72 szolgalat, keves meló, min 6 órát tudtál aludni, kipihenve mentél haza.

Bónusz a jelenlegi munkahely, külföldön tech multi, teljesen más mentalitás es munkakultura, fejlődési lehetőséggel.

ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom hogy a konyhai kisegito e ahol az első próbanap alatt ingyen agyondolgoztattak igy másnak be se mentem, vagy a kulfoldintáncosmelo ahova románokat vettek fel szállásra mellém, és 1-2 honapig voltam egyedüli magyarként terrorizálva, vagy a mostani állami közalkalmazotti munkahelyem ahol keményen megy a mobbing ellenem és az igazgato meg se hallgat mert csak a fúró kollega verzioja érdekli.


Ez a három vetekszik az első helyért mint legrosszabb.



Legjobb munkahelyeim (másik 3)azok rendőri/biztonsági/belügy cégnél az irodavezetői, kül.kereskedelmi cégnél a pénzugyi vezetői és a metróban a 12 órázós üzletvezetői voltak. Csapatmunka jo kollektiva lakhelyhez egy séta, minden szuper volt.

ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
*másnap be se mentem(a konyhai kisegitőnél)
ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi a legrosszabb. Vannak egyesek-kettesek, akiknek mindent lehet.
ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok gagyi melóm volt kölyökként, talán a raklapgyár volt mindennek az alja, segédmunkásként. A legjobb pedig már kamionsofőrként, egyik autógyárnak a roadshowja.
ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik legrosszabb: 2011-ben és 2012-ben közmunka kétszer. A főnök gusztustalan volt.

Másik legrosszabb: 2016-2019 között kórházba irodai-raktári munka. Az egyik kolléga szószkeverő volt és be volt nyalva a főnökökhöz, illetve a főnöknők rendkívül buták voltak. A kolléganőket nagyon szerettem és soha annyit nem röhögtem, de minden más miatt egy idő után muszáj volt dobbantanom.


Legjobb: 2013-2015 között kultúrális közfoglalkoztatás a Magyar Rádiónál. Imádtam a munkát, pont hozzám illett, és közfoglalkoztatás ellenére jó dolgot végeztünk, egy kolléganővel kifejezetten jóban voltam. Abból igazi munkát kellett volna csinálni és akkor még ott maradtam volna sokáig.


Úgyhogy nálam felváltva jöttek és most csendes vízben vagyok.

Most jó helyen vagyok új szakmámhoz igazodva szociális területen és eddigi leghosszabb munkám 19-től, de a rádiót nem körözi le.


35/F

máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Kórházban
máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!