Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is tényleg inkább...

Szerintetek is tényleg inkább a szakmámban (bölcsődében) kellene elhelyezkednem? 26/N

Figyelt kérdés
Anno 21 évesen fejeztem be érettségi után egy 2 éves OKJs csecsemő és kisgyermekmevelő gondozó szakmát. Sajnos hosszú idő (2 év) múlva se tudtam vele elhelyezkedni így a munkaügyi által ajánlott közfoglalkoztatási munkát voltam kénytelen elvállalni. Irodai kisegítő lettem a kormányhivatalban ahol folyamatosan megszakították a szerződést év végén majd újra visszavettek. Végül 2 és fél év múlva már nem hosszabbítottak többet így elküldtek. Rá 1 hónapra találtam egy összeszerelői munkát egy cégnél de 1 hétig bírtam csak mert rájöttem ez nem nekem való. Utána párom által kerültem be ugyanahhoz a céghez csak adminisztrátornak a szereldében. Itt 1 évet voltam mert csökkentek a megrendelések így elküldtek. Nem az én hibám volt mert még voltak velem elégedve ahogy a közfoglalkoztatott munkámmal is. Most ismét munkanélküli lettem már 1 hónapja. Párom anyukája és a volt főnököm is azt mondta ne adminisztrátori munkát keressek többet hanem a szakmámban vagy másban próbáljak dolgozni. Már vagy 43 helyre beadtam a pályázatomat ebből 4 visszajelzést hogy nem engem választottak és voltam 3 interjún. 2 nem sikerült a 3. majd kiderül. Igazából én anno a bölcsiről lemondtam mikor a tapasztalt nyugdíj előtt állót vették fel sok helyen. A másik hogy eléggé zárkózott csendes természet vagyok és eddig mindig háttérben dolgoztam egyedül. Zavar hogy emiatt sok helyről visszautasítanak pedig amúgy precíz szorgalmas kötelességtudó vagyok csak nehezen teremtek kapcsolatokat.Tényleg az egészségügy lenne az én utam? Úgy érzem eddig csak tapogatóztam a sötétben és sodródtam az árral mert nem is tudom mi az amit szívesen csinálnék meg nekem való.
2019. aug. 1. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretnél a létminimumon élni, akkor hajrá! 😊
2019. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
26 évesen még bármibe belekezdhetsz, érdemes olyat amit élvezel is. Egy bölcsiben dolgozni nem a világ legjobb melója manapság, de úgy gondolom ha van egy ilyen szakmád akkor butaság lenne nem megpróbálni. Mivel elég nagy a hiány jelenleg ezért majdnem biztos hogy ebben a munkakörben találsz állást. Nem ebből fogsz meggadagodni, de tény akár közben is kereshetsz más lehetőségeket.
2019. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is kisgyermeknevelonek tanultam. Neked azota sikerult benne elhelyezkedned?
2022. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!