Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetem után vagyonőrnek menni?

Egyetem után vagyonőrnek menni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemre járok (gazdálkodás menedzsment),de nem szeretem és nem akarom ezt csinálni.

Ha elvégzem azon gondolkodok,hogy jelentkezek vagyonőrnek.Hülyeség lenne diplomával oda menni?

Eredetileg amúgy is rendőr akartam venni,de oda nem vettek fel



2019. aug. 2. 22:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9

Mondtam,nem szeretem ezt a szakot,nem akarok ebben dolgozni.Nem érdekel ez az egész szakterület

2019. aug. 3. 11:08
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor passziváltass és jelentkezz át máshová! Padszív félévben meg dolgozz diákmunkán valamit!
2019. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De hova máshova?A gazdasági fizet jól.Elmennék valami büfészakra annak nem sok értelme lenne
2019. aug. 3. 13:03
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem abban dolgozz, amit szeretnél. Ha alapból nem tetszik a szakod, voltál gyakorlaton, megízlelted a leendő munkádat, és nem akarod csináni, akkor ne tedd.

Én a jogot hagytam abba a szakmai gyakorlatok után, pedig csak egy évem lett volna hátra, de köszöntem, nem kértem belőle. Semmilyen ágából..

Teljesen átlagos munkám van és nagyon szeretem, nem bántam meg, mert nem tudnék abban dolgozni, amit utálok.


Hagyjátok már ezzel, hogy mástól vett el egy helyet. A “más” tanulhatott volna mondjuk jobban az érettségire, és bekerült volna államira vagy önköltségesre. Erről meg ennyit.

Szvsz, amit szívesen végeznél munkát, csináld azt. Sok sikert!

2019. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!