Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Au pair megbizható?

Au pair megbizható?

Figyelt kérdés

Azt hallottam sok au pairre rákényszeritenek mindent kint, az összes házimunkát ráháritják az au pairesre sejtve, hogy úgyis csak türni tud. Interjúban pedig játszák a szépet.

Ez igaz?



2019. aug. 3. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, sőt, van ahol aput is el kell..."látnod".
2019. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

en voltam au pair ..


mmm... ki kell fogni a jo csaladot


tipikus hogy a ferfi alig van otthon , tehat kb mintha egy single parent csaladhoz mennel ... ebbol jonnek a bajok, az anya feszult, ideges.. a gyerekeknek hianyzik az apuka, kezelhetetlennek, nem fogadnak szot , mert azt csak az apunak aki gyakorlatilag alig van otthon ...


kihasznal, igen mert tudja ki tud


en is voltam , es ram is, nekem is adtak hazimunkat mivel ugyis otthon vagyok , mosas, fozes stb.


viszont mondhatod hogy nem , vagy kitalalsz urugyet pl suliba jarsz nappal nem tudsz otthon mosni.... es akkor nem tud veled mit kezdeni max csunyan nez

2019. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Családja válogatja. Nekem pl alig kellett valamit csinálnom, azt is csak h-cs du 2ig,utána szabadidő. De ismertem olyant is, aki maga látta el az összes gyerekekkel kapcsolatos teendőt és házimunkát. Viszont akármi is volt a feladat, minden lány, akit ismertem, tudta előre, mi vár rá, max valami apróság jött hozzá. Mikor skype-ők az a családdal, kérd meg őket, hogy hadd beszélhess az előző au pair-jükkel, és akkor majd tisztán látsz.
2019. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!