Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen, ha egy munkatárs kedves?

Ilyen, ha egy munkatárs kedves?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok.

Gyárban dolgozom 1,5 hete, egy olyan helyen, ahol csak férfiak dolgoznak a csarnokban. Ketten vagyunk nők. A betanítónk is férfi.

A férfi 42 éves, a másik nő 43.

A férfi mindig velem ért egyet, a nővel volt egy kis konfliktusom (egy kávét nen fogadtam el), akkor mellém állt.

Kissé...buggyant lány vagyok, az igaz. Néha elszoktam játszani a csavarhúzó mágnesességével, hamgot adok a véleményemnek... ez a férfi pedig néha beszáll a szórakozásomba, elveszi a "játékom", mondván ő is akar játszani.


Nem értek az emberekhez,ezért nem értem, hogy ilyen, ha kedves valaki? De akkor a másik nővel miért nem ugyan ilyen? Elbeszélgetnek, az igaz.

Vagy ez nem kedvesség, hanem bolondnak tart? Esetleg gyerekesnek és "játszik" velem, mint mondjuk a gyerekével?


2019. aug. 3. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinál, amit játéknak nevezel?
2019. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés infó, ahhoz hogy vélen,t mondjunk
2019. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én elszórakoztatom magam: mágneses a csavarhúzó, hát amit lehet, emelgettem vele, összeszedtem a fémforgácsot vele. A karikákat pörgettem az ujjammal, míg vártam a soromra... hát és ezem szórakozott, hogy milyen jól eljátszok. Elvette a karikáimat, hogy ő is játszani akar, ha én ilyen jól elszórakozok. Magamban nevettem, mert eszembe jutott egy emlék...meséljem el nekik is, had szórakozzanak.
2019. aug. 3. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kivénhedt faszi aki rádhajt.
2019. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És mit csinált, miután elvette?
2019. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát amit én. Szórakozott vele.


Van családja és egy kivételével sosem ért hozzám, a közelembe sem jött túlságosan. Tartja a távolságot fizikailag.

2019. aug. 3. 19:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak fura, mert egyetért velem, szórakozik...azt hittem volna, hogy egy húron pendül majd a másik nővel, hisz közel egyidősek.
2019. aug. 3. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Szivesen dugna veled, de úgy hogy asszony ne tudja meg otthon.
2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ez nem kedveskedés, van egy közös metszetetek.:)
2019. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!