Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kerül a férfi kollégám...

Miért kerül a férfi kollégám feltűnően?

Figyelt kérdés
2 hónapja dolgozunk itt. Eleinte rendes volt és kedves. Van barátnője így eszem ágában sincs úgy tekinteni rá. Múltkor együtt mentünk haza egy darabig. Sokat beszélgettünk és nevettünk aztán másnapra mint egy idegennel úgy bánik. Köszön de kerül mindent. Még a szemkontaktust is és ebédelni is direkt akkor megy mikor én végeztem. Emberileg zavar ez. Miért ilyen bunkó most velem? Hiszen nem nyomultam rá meg semmi.

2019. júl. 8. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
lehet téged nem zavar, csak otthon a barátnő kicsit megtekergette a golyóit a féltékenységével
2019. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom látszott rajtad, hogy te azért érdeklődnél iránta, pontosan ugyanúgy le lehet vágni személyesen, mint ezzel a pár mondatoddal itt, különben nem írnál ki kérdést. Ő nyilván nem kapható. Ennyi.
2019. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van nekem is barátom. Eszem ágában sincs viszonyt kezdeményezni vele. Mivel olyan munkánk van, h maximális csapatmunka kéne igenis zavar ha hirtelen egyik munkatársam akivel eddig normális viszonyunk volt modt kerül mintha félne.
2019. júl. 8. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem bunkó, csak túlreagálod, hogy nem liheg a nyakadba.
2019. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, csak épp nem ezt írtad. "Rendes volt és kedves" "Beszélgettünk, nevettünk", olvasd magad vissza, bejön, mint pasi, ő viszont a köszönésen kívül nem ömleng így. Egy anonim oldalon hazudhatsz, de magadnak ne tedd.
2019. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Én is jártam már így, abszolut nem volt az esetem a srác, szimplámn kedveltem mert jókat lehetett vele nevetni. Egyszer-egyszer jött velünk hazafelé a barátnője is, majd mintha elvágták volna, többet nem jött velem a srác, néha nem is köszönt. Nem volt nehéz összerakni, hogy le lett tiltva rólam. :D Elfogadtam, van ilyen, neked se kéne ezen rugóznod.
2019. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tiszteletben kell tartani a döntését. Ha neki ez a jó, akkor ehhez kell alkalmazkodni. ;)
2019. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nő vagyok, de akkor viselkedem így, ha érzem a másik többet akar. Nem megbántani akarlak ezzel.
2019. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bejossz neki, viszont huseges es probalja leepiteni a kapcsolatot mert a baratnojet is szereti.
2019. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!