Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem unjátok, hogy ez a kategór...

Nem unjátok, hogy ez a kategória szinte már csak a vagyonőrös kérdésekkel van tele?

Figyelt kérdés
Korábban szerettem válaszolni itt a kérdésekre. Viszont most néztem rengeteg vagyonőrös, munkaügyi tanfolyamos kérdés van szinte már egymás alatt. Iszonyú irritáló már hónapok óta, főleg úgy hogy mindenki tudja, hogy ugyanaz az ember írja ki mindet. Ti nem unjátok még?
2019. aug. 6. 20:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
De unjuk, érdemben nem lehet mit tenni.
2019. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Dehogynem unjuk. Nagyon is.

Nekem van egy ötletem. Mindenki, akinek van tőle trágár üzenete, screenshot-ot neki, illetve mindenki, akinek elege van, írjon a moderátoroknak, elvégre valahogy csak jelezni kell, hogy probléma van az egyik felhasználóval, nem?

Mert a kérdések és válaszok folyamatos jelentgetése nem elég.

Más kérdés, hogy ez a problémás felhasználó már kijelentette, hogy őt innen ugyan senki nem rakja ki, mert úgyis visszatér. De tényleg nem lehet őt végleg kitenni? :(

2019. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, mindig újabb felhasználónevekkel irogatja ugyanazokat a trágár privátokat. Gondolom mindig újra regisztrál. Én már jelentettem őt e-mailben a moderàtornak!

Csak annyira rossz, hogy szinte egy normális kérdés sincs már itt miatta. :(

2019. aug. 6. 20:26
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
De, rohadtul unom ezt az embert, de nem lehet vele mit kezdeni. :(
2019. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
De nem tud újraregisztrálni, mert 1 ip cimmel 1 fiókja lehet, ha letiltjak nem engesi ujra regelni. Es nem hiszem hogy ismeri a proxit
2019. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Pedig valahogy megoldja. Mert szinte egy nap sem marad ki, hogy ne legyen új kérdése.
2019. aug. 6. 20:33
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok kérdés van a vagyonőrös kérdéseken kívül. Nagyon messze van még például a munkaügyestől vagy a nőgyűlölőtől. Nekem inkább belőlük van elegem.

Bár lehet, hogy mindegyik ugyanaz a szerencsétlen :D

2019. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem ugyanaz a szerencsétlen az összes élettelen. A munkaügyis (és egyházi iskolás), a vagyonőrös és a bombanős 3 külön személy, ez tuti.

És a kitiltás nem ip alapú, ez is egészen biztos.

2019. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Ötös, a legtöbb IP cím dinamikus, szóval szinte bármikor újra tud regisztrálni...
2019. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
De, ip alapú, ez tuti biztos.
2019. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!