Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » C Kategóriás jogosítvány...

C Kategóriás jogosítvány befejezése, munkavállalás céljából?

Figyelt kérdés
Rendelkezem Páv2-vel és ezen kívül minden sikerült az elméleti oktatáson belül beleértve BÜ-t is. Olyan problémám merült fel, hogy a rutinra és forgalmira szánt pénzem (providentből származó) sajnos más okból felhasználásra került. A kérdésem az lenne,hogy van-e az ország részén lehetőségem akár munkaadón keresztül befejeznem a C kategória gyakorlati részét és a hozzátartozó GKI tanfolyamot? Értelemszerűen szándékomban áll vele munkába is állni és a későbbiekben elkezdeni az E kategóriát is, de egyenlőre ennél a résznél sajnos elakadtam. 24 éves leszek áprilisban

2018. febr. 22. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Nyáron volt ez az ingyenes akármi. Ofa.hu

Lehet, h még müködik. Amugy jobban járnál, ha trolis lennél. Ha nincs lóvéd mit erőlködsz? (am én is most csináltam végig 550ből jöttem ki...) 22f

2018. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez az Ofa még mindig él igaz adott dátumok között! De van egy csomó cég aki segít téged beiskoláztatni, persze azért feltételeket is szabnak. Most neveket nem sorolok de az ilyen mint a Waberer’s, meg nagyobbak 1000%.
2018. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ofa-ra szeptember 1-ig lehetett regisztrálni.... regisztraltam, és ennyi... nem indulnak tanfolyamok....

Tatabanyán van 1 cég...talán gelbman-nak hivják... nekik van autosiskolájuk is... érdeklődj náluk...

2018. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkora sofőrhiány van az országban, hogy bárhova jelentkezel szinte, fel fogják ajánlani, hogy kifizetik a komplett tanfolyamodat, persze feltételekkel (x évig ott jell dolgoznod náluk, vagy folyamatosan vonják a fizudból apránként, ha valamiért elmész tőlük, akkor bizonyos %-ot fizess vissza, stb).

Ma ha Magyarországon nagy autóra sofőr akarsz lenni, akkor a segged is kinyalja egy cég, hogy őket válaszd. Aztán még hülyére is keresed magad magyar viszonylatban.

2018. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #4-es ez nem annyira valós. Magyar cégek egyhúron pendülnek és szinte mindegyik max 450-500e ft fizet. Elsőre jól hangzik, de ha belegondolsz 4 hétig úton vagy, nagy a hiba lehetőség stb

Pl.: mercedes mp4 egy darab (1db!) komplett tükre 500ezer ft-ba kerül!

A külföldi bírságok színvonaláról nem is beszélve.

Meglátásom szerint, kommunációs szintű nyelvtudás kell és tünés az országból. 3-4x annyiért... Mert a magyar "költséghatékonyan" működik, aminek a pilóták isszák a levét. :D


Üdv! 23f

2018. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Létezik jópár ilyen cég, aki átvállalja a tanfolyam költségeit, én is tudok párat a mi megyénkben.

Nekem megvan az összes papír, kitanultam szinte minden részét, de idegesítő egy munka alapból.

Főleg a tahó kollégák, a várakozások, meg az ugráltatás, tervezhetetlen időbeosztás, ami idegesítő.

Ezért van sofőrhiány, mert arra a pár szerencsétlenre akarnak rásózni mindent, akik vannak a cégnél.

Nem bevállalni kellene kismillió fuvart, és venni orrba-szájba a kamionokat, de közismerten maximalista minden ilyen cégvezető, versenyezni akarnak mindenkivel.

2018. jún. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!