Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek az adott szituáci...

Mit tennétek az adott szituációban?

Figyelt kérdés

Ma kedd van ez fontos információ.

3 hete jelentkeztem egy üzletbe dolgozni ne nevezzük nevén mert az ingyen reklám... de neves cég. Egy nap múlva felhívták be tudok-e menni. Nyílván bementem, gondoltam ha szimpatikus vagyok akkor mond egy összeget én még meglátom. De nem így történt ( a történethez hozzá tartozik nincs eladói végzettségem, de nem volt elvárás), tulajdonképpen nem tudtam meg semmit, csak hogy sokat túlóráznak. De menjek el egy próbanapra dolgozni. Következő hét hétfő amit megbeszéltünk reggel 5-13ig (végig kassza) (sose csináltam azelőtt szóval... De ezen nem akadtam fel első munkahely, nem tudom máshol hogy megy ilyenek tehát mit reklamáljon az ember örüljön hogy behívták. Nap végén megjött a tulaj, részben én vagyok a hülye, hogy nem kérdeztem rá a havi bérre részben nem, de úgy volt majd ő beszél a pénzről. Annyit mondott, hogy az a nap mindenképpen ki lesz fizetve, elkérte a számlaszámom és úgy váltunk el, hogy majd egy hét múlva hétfőn ( tegnap) majd felhív az üzletvezető és elárulja alkalmasnak találtak-e hogy náluk dolgozzam. Nos ez nem történt meg pénzt pedig nem utaltak.

Ti mondjuk akik tapasztaltabbak vagytok mit csinálnátok?



2019. aug. 6. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnàm a főnököt, bemutatkoznèk és megkérdeznèm, hogy ilyenkor most mi van. Ha nincs szükségük rád, akkor kijelentèm, hogy utalják a pénzt és viszlát. Be voltál aznap jelentve, biztos, megnézted? Írtál alá bàrmit is?
2019. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden képpen fel hívnám a fõnököt és rà kérdeznék.
2019. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!