Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezd az agyam felforrni az...

Kezd az agyam felforrni az elődöm ajnározásától. Megoldás?

Figyelt kérdés
Kismama álláshelyén vagyok, de már kezdem unni, hogy a szobatársam szájából napi rendszerességgel elhangzik, hogy őt hogy várja vissza, meg milyen ügyes volt, etc. (Bár olyat még nem említett, hogy jobb volt, mint te, vagy hasonlók, de akkor én is visszaszólnék, hogy bizony voltak hiányosságok; egyébként nem vagyok fikázós). Nem a kismamával van problémám, meg az osztályon sem hangzik el nagyon a neve, másokat nem zavarja, hogy vagyok, tudunk együttműködni).
2019. aug. 7. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megpróbálod ignorálni (mert nem hiszem, hogy rossz szándékkal mondja), vagy megkéred szépen, hogy inkább ne beszéljen róla, mert téged zavar, ez olyan, mintha első randin a pasi az exéről beszélgetne. Semmi baj azzal, ha hiányolja, de neked ehhez nem igazán van közöd, és ha jól értem nem is fogod megismerni. Biztosan megérti!
2019. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ignorálom meg nem is vagyunk rosszban, bár egy kicsit nehézkes természet. A vezető meg van velem elégedve, de sokszor akkor is beszél, amikor nem kéne.
2019. aug. 7. 18:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!