Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multiknál mennyire divat a...

Multiknál mennyire divat a mai napig a betegen bejárkálás a munka miatt?

Figyelt kérdés
Értelmezhetően ott kérdezném, ahol nem opció annyira a home office.

máj. 17. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Alapból semennire. Azt már helye és vezetősége válogatja, hol mennyire tojnak az ilyesmire.
máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom ki olyan szolgalelkű, hogy betegen bejárkál. Én be se engedném.
máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Ahol olyan fizetést adnak, hogy megengedheti magának a dolgozó, hogy betegen ne menjen be, ott nem is fog bemenni. Ahol éhbér van, ott muszáj, mert minden forint számít.
máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Elég nagy baj, ha egy multi olyan fizetést kínál, ami annyira gyenge, hogy a táppénz nem elég...
máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Duke81 ***** válasza:
0%
Cége válogatja. Voltam olyannhelyen ahól már 2. nap hivogattak, hogy mikor megyek már de olyan is, hogy azt mondták inkább maradj még pár napot otthon. Teljesen változó hol és hogyan állnak ehhez.
máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Nálunk is van olyan, aki akkor is bejön, ha taknya-nyála összefolyik, pedig lehetne HO-ban is...
máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb multinál nem nézik jó szemmel, ha valaki nem dolgozik betegen. Van, ahol ki is rúgják ezért.
máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem multi hiba, hanem emberi hiba. Az ember hihetetlen birka lény.
máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

En ezt megtiltottam a kollegäknak. Az egeszseges es boldog munkavällalo termelekenyebb mint egy beteg vagy färadt...

Különben is munkaszerzödesünk van a ceggel, nem häzassägi szerzödes...

máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!