Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gorombák a hotelben a...

Miért gorombák a hotelben a szobaasszoyok/csoportvezetők/felügyelők (em tudom, mi ez magyarul, angolul supervisor) a szobalányokkal?

Figyelt kérdés
Az első angliai munkahelyem egy hotel volt, ahol szobalányként dolgoztam (három hónap után leléptem egy Costa kávézóba), és azt tapasztaltam, hogy az összes supervisor nagyon gorombán kiabált, szétszedte az ágyat,ha volt rajta egy gyűrődés, meg ilyenek. Leginkább a goromba hangnemre és a kiabálásra voltam kiakadva. Mivel előtte nem csináltam ilyesmit, ezért lassabb voltam, mint az, aki már harminc éve takarítónő. Magyarországon is ilyen a hotelekben? ráadásul összeszedték a szobalányoknak kirakott borravalót.

2019. aug. 7. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem mert itt ilyen felesleges supertrógereket nem alkalmaznak hála istennek, szobaasszonyok vannak csak, de azok is kevesebb mint amennyit a sok munka indokolna. Köztük meg vannak kedvesebbek, meg szemetebbek is, de legalább nincsenek föléd rendelve.
2019. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Mert egy gyurodes sem lehet az agyon. A vendegek nem a magyar tempohoz vannak szokva.
2021. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Kap egy kis "hatalmat" és már ugat. Minden más munkakörben is így van, ahol csak az ellenőrizgetés egy nyikhaj dolga, ott ékvezi, hogy kukorékolhat a szemétdombon. Pofán kell csapni azt kész.
2021. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Magyar tempó"

De nem is olyan szar a fizetésük, mint itt!

A magyar tempó nagyon is jó az itteni szar fizetésekhez képest.

Erre szokták mondani, hogy hát a f@szom nem kéne?!

2021. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!