Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy interjún màr mikor ott...

Egy interjún màr mikor ott van az ember lehet érezni hogy fel fognak e venni vagy sem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lezajlik az egész. Lehet érezni hogy vajon felvesznek e?? Ha igen miböl?? Pl ha nem kedvesek meg hamar leràznak akkor nem. Szerintem.

2019. aug. 7. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok állásinterjun voltam már, néhány állást megkaptam, másokat nem, de általában nem éreztem meg, hogy mi lett.

Még azokkal is elbeszelgettunk, és mosolyogva váltunk el, akik nem vettek fel.

2019. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érezhető. Épp ezért, még ha úgy is érzed, hogy jól sikerült, nem érdemes előre lelkesedni. Ha barátságtalan, hűvös a stílusuk, akkor persze valószínűsíthető, hogy nem rád esett a választás.
2019. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg voltam győződve, hogy felvesznek, minden kerek volt, kölcsönösnek tűnt a szimpátia ....aztán mégsem.
2019. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem érezhető, max szimpátia.

az interjú csak egy szűrő, még aztán is ki kell válogatni a "legmegfelelőbbet", ami szintén nem könnyű, hisz a szimpatikusak közül lehet mindet felvenné a munkaadó legszívesebben.

de csak egyet (/korlátozott számút) lehet.

ha nem sikerül, ne aggódj. leszbmásik

2019. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!