Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan ember, aki nem...

Van itt olyan ember, aki nem megy nyaralni? Nem szégyellitek a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nincs kivel mennem nyaralni, úgyhogy nem megyek. Félreteszem azt a pénzt idén amit erre költenék. Viszont szégyellem a munkahelyen, mikor mindenki a szabadságról meg a nyaralásról beszél.

Pénzem még lenne is rá, de egyedül nem sok kedvem van hozzá.


Van még más is ilyen helyzetben?


N


2019. júl. 15. 20:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
49%

Amióta dolgozom, egyetlen egyszer voltam nyaralni. (Bő 9 év alatt.)

Nem szoktam mondogatni, de ha kérdik, válaszolok. Nem szégyellem, de nem is érdekel.

Pedig most már pénzem és lehetőségem is lenne, ha akarnék menni. Csak igényem nincs rá. Megszoktam a nélkülözést, abban nőttem fel.

2019. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%

Megmondod, hogy most nincs kivel, így nem mész. Nem kell túlmisztifikálni.

Én azért nem megyek, mert autót vettem. Senki nem nézett le, hogy idén emiatt kimarad a nyaralás.

2019. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
52%

Ha nincs kivel, és nincs kedved hozzá, akkor nem kell menni, a nyaralásnak nem az egymás előtti villogásról kell szólnia, hanem hogy jól érezze magát az ember.

Én majd a haverokkal megyek egy hétre nyaralni, azon kívül amúgy sehova, nem is vagyok egy nyaralós típus.

2019. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
47%
Nem megyek és nem értem miért kéne szégyellni? Senkinek nincs hozzá köze, hogy hova mész amikor szabadságon vagy vagy hogy veszel ki egyáltalán szabadságot. Egy baráti társaság felvette az ötletet, hogy lehetne menni de én utálok nyaralni szóval remélem lefújják. Csak a pénz megy vele, gyerekkoromban szerencsére a szüleimmel elmentünk pár országba, sose élveztem, de legalább nincs bennem ilyen kényszer hogy kell az "élmény".
2019. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Én sem megyek, nincs pénzem, mert lakásfelújítás volt. És ezt nem szégyellem így megmondani annak, aki kérdezi. Nincs ebben semmi, idén más fontosabb volt. Te is nyugodtan elmondhatod, hogy nem sikerült senkivel összeegyeztetni, így inkább lemondtál róla. Nincs ebben semmi gáz.
2019. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Hát én simán megmondtam,hogy nincs pénzem,ez miatt nem tudok menni.Ez volt a helyzet tavaly is,meg előtte is.
2019. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Én nem megyek és nem is szégyellem..miért,kellene?

Életemben egyszer voltam "nyaralni" 3 napos túra volt Egyiptomba,csak a piramisokat akartam látni.Ezen kívül a világon semmi másra nem vagyok kíváncsi,és nem is vágyok sehová.Azért kellene elmennem Spanyolországba mondjuk,mert a kollégáim majd mit fognak mondani,hogy én nem voltam sehol?Nonszensz.

2019. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
20%
Én sajnálom azokat, akik százezreket költenek csak azért hogy 3 napig dicsekedhessenek.
2019. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Nyaralni és/vagy fesztiválozni is nagyon szívesen mennék, de egyik barátom sem tud velem tartani :/
2019. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Van. Nem.
2019. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!