Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy kérdésre még ma szükség...

Ha egy kérdésre még ma szükségem lenne válaszra a főnöktől, de a telefonálás nem opció, írhatok neki fb-on is?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk, és bár bejelöltem ismerősnek egy hete, nem igazolt még vissza (nem is törölt). Most pedig fontos lenne valamit megkérdeznem tőle, de nem akarok már este telefonálni. Ilyen esetben merjek írni neki, vagy inkább várjam meg a reggelt, amíg összefutok vele? Esetleg írjak sms-t?
2019. aug. 9. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg email? De ha nagyon fontos munkával kapcsolatos és mondjuk ha nem kapsz választ negatívan hat ki a munkára, akkor hívd fel, de tényleg csak akkor ha nagyon fontos.
2019. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm.
2019. aug. 9. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem akar visszajelolni, gondolod hogy 1 hete nem.ment fel? na ne. En is ezt csinalom az alkalmazottakkal, egy ido3 utan kitorlom3 a jelölésüket
2019. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom, te is megragadtad a lényeget a kérdésben.
2019. aug. 9. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sms-t írnék.
2019. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Telefonálj.
2019. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha valami fontos, akkor sms vagy e-mail.

És örülök, hogy más is van még ezzel a mentalitással. Én se adok ki szart a kezemből. Ne törődj a prolikkal.

2019. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Te kérdezted, hogy írhatsz-e. írhatsz, nem nekem gáz a helyzet, hogy olyannak irkálok, aki direkt nem akarja velem tartani a kapcsolatot a neten
2019. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon fontos,és nem várhat holnapig,sms- t írnék,de legjobb lenne a céges email.

Ha nem igazolt vissza nem a rendes üzikhez fog érkezni a levél (gondolom pont ilyenek miatt nem igazol vissza alkalmazottakat).

2019. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!