Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azok akik szeretik a munkájuka...

Azok akik szeretik a munkájukat, mit dolgoztok és mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Illetve, akik otthon dolgoznak Home office-ban hol találtátok ezt a munkát?
2019. aug. 11. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Programokat, konferenciakat szervezek egy civil szervezetnél. Fizetés átlagos, de nem mennék magasabb fizetésért pl. Az üzleti szektorba, mert azt nem szeretném.
2019. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Én programozok és a legtöbb ismerősöm, aki szintén ezt csinálja, szereti a munkáját. Kereset kb nettó 300nál indul a multiknál, aztán tapasztalat függvényében lehet több.
2019. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Én vagyonör vagyok. Fizum nettó 250. Meg kell érte dolgozni.
2019. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Háziorvos rezidens, nettó 190 plusz 100 ösztöndíj. A munkát szeretem, habár a fizetés nevetségesen alacsony.
2019. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakozmetikus vagyok imádom a munkám nagyon változatos,pörgős,szeretek alkotni.


Fizu 180-230 ezer ft körül van, attól függ mennyi kutyát csinálunk meg egy hónapban. Ősz és a tél kicsit neccesebb akkor inkább 150 ezer ft környékén mozog amit kézhez kapok. De úgy érzem legalább örömmel járok be.

Jártam be gyomorgörccsel munkába, többet is kereshettem volna,de 1 hónap alatt 5 kg-ot ledobtam a stresszbe, azért 44-45 kgsan mondhatni kórósan sovány lettem,rosszul voltam sokszor,ájulás határán.

Úgyhogy maradok annál aminél az egészségem nem sínyli meg a dolgot.

2019. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Programozó vagyok, egyéni vállalkozó, itthonról dolgozok. Kb. átlag 1.2 mila a havi jövedelem, de ez nagyon változik, van hogy 1-2 hónapig semmi, aztán több. Nagyon szeretem a munkámat, számomra hobbi is.

Mellékállásban belevágtam nemrég a hálózatépítésbe is, jelenleg kb 250e ftnál tartok. Ezt is kezdem megszeretni, habár teljesen más világ.

2019. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Folyamatfejlesztéssel és új projectek bevezetésével foglalkozom az autóiparban. Nagyon szeretem, igaz nem könnyű, alkalmanként kifejezetten stresszes. A fizetés alapvetően jó, de lehetne jobb. Lehet váltok hamarosan, ha itt nem sikerül előrelépni (hasonló pozícióba és iparágba, csak a ranglétrán feljebb)
2019. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Gépkezelő, havi 140-150, vidék fővárostól távol, egy műszak. Én szeretem csinálni.
2019. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

3-as: Szia Obi! Csak nem megkaptad a munkát? A vagyonőr rövid ö-vel nagyon obigyanús! :D

(Bocsi az offért)

2019. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Úszómester és csúszdakezelő vagyok, suli mellett nagyon jó, de életem végéig nem csinàlhatom. Valamikor nagy a felelőssèg, és fàrasztó a hosszú műszak, de kárpótol a társaság és az, hogy szeretem ezt csinálni.

Ha minden egyes nap dolgoznèk akkor kapnèk kicsivel több, mint 200 ezer forintot, de úgy megyek ahogy van kedvem, és ahogy időm engedi.

2019. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!