Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt, akik szeretik a...

Vannak itt, akik szeretik a munkájukat? Mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Bátyám igen, rendszergazda. De ő már 10 éves korától az informatikának élt.
2015. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát majdnem senki?



Erre tényleg kíváncsi vagyok.


Jelenleg úgy látom az életet - és az ismerőseim 90%-nak "sorsa" meg a saját sorsom ebben meg is erősít -, hogy:

- érettségi után tanulunk valamit a tök semmiért

- nagynehezen elhelyezkedünk

- a tudásunkat a büdös életben nem használjuk

- napi 10+ óra megy el pénzkeresésre (utazással együtt)

- ha normálisak a munkatársak, akkor valami jó is van a munkánkban, amúgy...

- hazamegyünk, pénz nem marad szórakozásra, ha arra költjük akkor normális kajára nincs.

2015. jan. 2. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a munkámat. Egy multinál dolgozok, mondjuk úgy, kapcsolattartóként. A kollégáim jófejek, a főnökeim és az ügyfél elismerik a munkámat, és nem keresek rosszul. Szívesen járok be reggelente, nincs az, mint az előző helyeken, hogy fú, bárcsak dugó lenne, és nem érnék be, vagy hátha ki tudom íratni táppénzre.

De egyébként nekem is ez a tapasztalatom, nagyon kevesen szeretik a munkájukat, és csak azért járnak be, mert vmoből élni kell.

2015. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!