Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti ezen felhaborodnatok?

Ti ezen felhaborodnatok?

Figyelt kérdés

Ha az akivel egyutt dolgoztok ilyeneket mondana:


visztek ketten egy arut a raktarba es mindig mondana kozbe, h na gyerunk, menj elore. mutogatna az ajtora es kozbe parancsolgatos stilusban szolna rad folyamatosan, h gyerunk, nyissad, nyissad. illetve ha pakolas kozben folyton kijavitana (ne ovatoskodj veluk, minek ugy csinalod, kesz vagy mar ezzel?). es ezeket ugy, h nem a fonokod, kollegak vagytok. egy szekrenybe pakolunk es mindig veled nyittatna ki, mikozben surgetne, h siess. aztan szolna, h vedd ki a taskajat. neha volt, h mar a folyoson ram szolt, h gyerunj menj, nyissad gyorsan mert sietek. aztan azt mondta, h csak viccel, de nekem eleg szarul esett. mintha kutyanak nezne kb. szerintetek is veszes, vagy tulreagalom? 1-2x volt mar ennel is durvabb beszolasa. konkretan ram kiabalt mikor nekem nem volt munkam, h ne csak alljak ott, mint valami hulye. menjek csinaljam ezt meg azt. azt mas is megjegyezte, h eleg bunko volt. meg amikor szemeteltunk es o elkezdte csinalni, mert jobban tudja (es en egyebkent sem fertem volna oda, illetve meg 2en voltunk ott rajtunk kivul) akkor is csak ram uvoltott, hogy mi a farokert allok csak?! mikozben nem csak en voltam az egyeduli aki ott allt felette es egyebkent sem a fonokom. szerintetek?


2019. aug. 14. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szolj vissza neki xd am hany ev a kor kulombseg koztetek ? Ha keves en jol el kuldenem a pi***ba..
2019. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem sok. 6 kb. akkor ezek szerint jol ereztem es tenyleg szemetseg amit csinal. koszi.
2019. aug. 15. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek hagyod? Ha nem a főnököd ne sürgessen, nyissatok, rakjátok felváltva stb
2019. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, felháborodnék. Kb a második alkalomnál a kezébe nyomtam volna a kulcsot, hogy tessék, szolgáld ki magad (a szekrénynél), ha meg óvatlanul pakol, szólj vissza, hogy majd ő fizeti ki a kárt, amit okoz a sietségével.

Ne hagyd magad, azért mert diákmunkás vagy, meg fiatalabb, nyugodtan megvédheted magad... (De ne süllyedje erre a bunkó szintre, mert ez jellem kérdése)

2019. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer különösen bunkó hangon szól hozzám, visszaszólnék, így: "Ezt a hangnemet tartogasd a feleségednek!"
2019. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ma is beszolt valamit es visszaszoltam neki, h vegyen vissza. meg is lepodott rendesen, de abbahagyta.
2019. aug. 16. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!