Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ez a szorolapozos...

Milyen ez a szorolapozos munka? Ferfiak is csinalhatjàk?

Figyelt kérdés
Mennyit fizet?? Ha teljes munkaidos. Embereknek kell a varosban osztogatni papirt.

#osztás #Szorólap
2019. aug. 26. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Minimálbért fizet, unalmas munka.
2019. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Kétlem, hogy az emberek akárcsak rád mernének nézni, Obi.

Amúgy nem rég még azt írtad, hogy félsz a nagy ember tömegektől, erre kiállnál ilyen helyekre?

2019. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat.
2019. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem félek senkitöl, azt biztos hogy nem én irtam.
2019. aug. 26. 08:34
 5/8 A kérdező kommentje:
De legalabb nem kell megszakadni. Ezt is 8 oraban nyomjàk??
2019. aug. 26. 08:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el ne fogy. XD
2019. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én múlt héten voltam.

Nem mindegy, hogy egy légkondis plázában osztogatsz vagy a tűző napon!

Alapvetően unalmas, nyugodtan hallgass zenét közben.

Én 6 órát voltam, nettó 935 Ft/óráért. Amit észrevettem az az, hogy tök mindegy, hogy tényleg osztogatok e vagy elmegyek 6 utcával és kidobom az egészet, senki nem nézte (nyilván szétosztottam). Szünetet nem mondták, hogy mikor vagy mennyi, ezért kivettem egy fél órásat, meg 2x 10 percet :D

Ami fontos, hogyha mész akkor kérdezd meg, hogy van e engedélyük! Esetleg ha odaadják legyen nálad, ki tudja mikor jön egy ellenőrzés.

2019. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam szórólapozást 2 hónapig, de én a kihordós részét végeztem meg ez csak ilyen ráérős másodallás volt diákoknak meg felnőtteknek egyaránt. Saját időbeosztás szerint dolgozhattam, de nem kerestem sokat, szinte csak bohóckodásnak volt jó az a munka. Jobb esetbe egy nap 2-3ezret összeszedtem. De ez csak ilyen 2 órás munka volt. Ráadásul a bérházakba való csengedgetés egy idő után annyira irrítálóvá vált, főleg mikor akadékoskodtak meg a vénasszonyok leordibáltak az ablakból kész élmény volt XD Na meg persze a családi házak... Ha a kutya nem akart épp széttépni, akkor baktatni kellett nem kicsit utcáról-utcára. Igazából nem lenne olyan vészes az e fajta munka, de adnának több fizetést érte meg ilyen postás mindenes beléptetőt/kulcsot és akkor nem kéne a lakókat zargatni, hogy engedjenek be. Viszont amit te írtál az osztogatós részéről a városba nem tudok nyilatkozni. Bár szerintem az rosszabb, mert oda kell menni személyesen az emberekhez és rájuk tukmálni a sok reklám cuccot. A házhoz kihordó szórólapozás jobb szerintem, persze 8 órában ha rendesnek mondható fizetést akar az ember.
2019. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!