Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Interjún ha megmondom azt...

Interjún ha megmondom azt hogy én hétvégén soha nem tudok dolgozni akkor az baj nekik?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk gyàrba megyek mert nem tudok jobbat. Megmondon én hétvégén sulizok. Lehet fel se vesz??

2019. aug. 25. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt biztos, hogy fel sem vesznek. Gyárban nincs olyan, hogy "Bocs, én hétvégén nem jövök.".
2019. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, baj. Nyilván az ideális munkaerő az akit bármelyik napra beoszthatnak, ha a helyzet úgy kívánja.

Persze ettől adott esetben még felvehetnek, ha nagyon kell az ember. De ha mások is jelentkeznek, akkor nem te leszel a prioritás.

2019. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a munkarend. Ha folyamatos, akkor nyilván buktad, ha csak hétköznapi műszakok vannak, akkor lehet esélyed.
2019. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak csak hétköznapi munkarendes gyárak, de ha túlórázni kell, akkor minimum a szombat esélyes. Rá kell kérdezni.
2019. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezték interjún, hogy ha úgy van, tudok-e menni hétvégén vagy ünnepnapokon. Nem mondtam egyértelműen, hogy nem, de biztos látták rajtam. Azt mondták, hívnak, hát nem úgy lett. :D
2019. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb ezen túlesni az elején, máskülönben csak egymás idejét raboljátok.
2019. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!