Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki az összes kollegája...

Ha valaki az összes kollegája és a főnökei előtt egy értekezleten azt üvölti hogy felmondok, akkor utána nem evidens kötelessége valóban fel is mondani?

Figyelt kérdés

nem részletezem a körülményeket, van előzménye az ügynek nem is kevés, csak a tetőpontot írom le: munkahely, értekezlet, ott van mindenki de tényleg mindneki még a takarítónő is, meg persze a főnök és helyettese, ahol is ez a kollega mindenki előtt üvölti (de szó szerint üvölti) az értekezleten hogy felmondok elég volt én ezt nem csinálom nem tűrök tovább még ma kipakolok innen.

Majd KIROHAN az értekezletről és hazamegy munkaidőben engedély nélkül. csomó cuccát el is viszi még aznap kipakol valóban.

Majd ezek után 2 napig nem jön (beteg ? nem tudni betegállományt nem jelent szabin nincs így nem tudni mi okból nem jön) majd 2 nap után reggel megjelenik mintha mi se történt volna és elkezd visszapakolni.


Kérdésem: azok után amit művelt nem evidens lenne hogy tényleg felmond?


Én ha főnök lennék meg se várnám a felmondást én rúgnám ki fegyelmivel azonnal.

A kollegákkal arra gondoltuk hogy megfogjuk az ürgét kétoldalról és kivágjuk az épületből ahogy a kocsmában a hőbörgőket szokás. Az tuti hogy közös műszakbeosztást senki se vállal többet vele ezt már most közöltük a főnökkel majd dolgozik egyedül ahogy akar de egy levegőt se vagyunk hajlandó szívni vele.


2019. aug. 27. 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
nem
2019. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyében visszamennék az alapítványi iskolába. Ugye te vagy az?:) Felismerjük ám az írásodat. (Persze ezt a választ úgyis töröltetni fogod szokásosan.)
2019. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Már a korábbi kérdésednél is írtuk, hogy nem
2019. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Jajajaj, jajj, jajajj, há' dehogy mond fel szerencsétlen, há' hová mennyen dógozni, há' háromszáz kilóméteren belül nincsen semmi melaó, mehet a közmunkába a semmibe vagy a retekgyárba 80 műszakba. Jaj, jaj, jajajaj, hát nem mond fel, még vissza is megy, boldogan nyalogatja az alkesz főnök cipőjének a talpát, csak ki ne tegye, mer' ugyan hová megy akkor?
2019. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

" há' dehogy mond fel szerencsétlen"


Na és az ÉLET NEM ENGEM IGAZOL Megint csak?? Hát nem??


Miért ez az ember is 20 fő előtt kijelentette ordítva hogy felmond elég volt. És? Felmond végül? dehogy mond, 2 nap kihagyással már újra beállt...


dehogy mond fel.


És miért nem? Amiért én se. Mert HOVA MENNE?? Utcát söpörni? Miért ha én felmondanék hova mennék? Utcát söpörni. Na ezért nem mondok fel se én se ő se senki itt.

Mert hova mennénk.

2019. aug. 27. 13:34
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki, hogy igazad van, Balázska. Annak is örülök, hogy neked ennyi is elég a boldogsághoz.
2019. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Anna kifejezetten örülök hogy igazam lett. Amikor lelépett ez a fickó megmondtam még a héten itt lesz újra. És lám 2 nap és itt van.


Másik meg féltek hogy hol találnak embert a helyére. Mondom én sehol se kell ember hát nem megy az el, most kicsit durcizik pár nap otthon majd itt lesz az...

És lám igazam lett? Igazam lett.

2019. aug. 27. 13:43
 8/21 A kérdező kommentje:

De olyna is volt aki úgy ment el a nyári szabira hogy hangoztatta ő már ide vissza nem jön ő már felmond talál új helyet a 2 hét szabi alatt. Én meg megmondtam dehogy mész te el, 2 hét múlva reggel 8kor itt topogsz majd az ajtóban.

És mi lett? Ez.


És azóta nem hangoztatja mint mondott 2 hete de érdekes nem??

2019. aug. 27. 13:46
 9/21 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy ilyen szinten beleéli magát. Balázst is, Obelixet is kézen kéne fogni és elkísérni a legközelebbi pszichiátriára.
2019. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem hivatalos felmondás a részéről, bár a főnöke helyében tényleg elgondolkodnék, hogy alkalmas munkaerő e a következő tanévre.


A többi tanárt meg nem értem; nem a ti dolgotok. Az, hogy ő felmond e, rá és a góréra tartozik, rátok nem (persze az más szempont, hogy ki veszi át a munkáját, amíg nem jön helyére más :) )

2019. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!