Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen tesztet íratnak gyári...

Milyen tesztet íratnak gyári munkához?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy lesz egy egyórás teszt írás, utána szóbeli teszt.

Aki volt már, milyen téma van? Hogyan tudok megfelelni?


2019. aug. 29. 11:15
 1/6 anonim válasza:
Nincs mitől félned. Csak azt nézik hogy nem vagy -e holt hülye! Alap matematikai számítások, összeadás, kivonás, szorzás és osztás. Valamint általában a megfigyelőképességet szokták ellenőrizni, pl. hogy mi hova passzol meg ilyesmik. A szóbeli teszt- általában azt kérdezik, miért pont náluk akarsz dolgozni, milyen munkával kapcsolatos tapasztalataid voltak eddig, nyilván kézügyesség az alap dolog szokott lenni gyári munkáknál. Fel kell venni tudni a tempót, már ha esetleg szalagmunkáról van szó. Semmi vészes, ennyi az egész.
2019. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez lenne az első munkanapom az életemben. Nem nagyon tudok mit mondani az életemről. Nem vagyok egy IQ
2019. aug. 29. 11:53
 3/6 A kérdező kommentje:

bajnok. De szeretek tanulni, érdekelne, még ha sokak szerint sz@r meló is. Monotónia az erősségem mondjuk. 3 műszak, hétvégi munkák nem akadály.

Azért félek.

2019. aug. 29. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom, gyári munkásból hatalmas nagy hiány van. Ne vedd sértésnek, de korántsem lángelméket keresnek ilyen munkákra, így valószínűleg ha egy általános iskolás 2. osztályos gyerek írás-olvasás-számolási készségei megvannak, már garantált a helyed.
2019. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvárástalan munkahelyekre fixen felvesznek, már csak ha írni tudsz valamennyire. A többség még azt sem tud, akik ott dolgoznak szerintem. Szóval fix, h felvesznek, majd ha valami nem tetszik nekik kiraknak, szerintem csak a teljesítményt nézik majd végül.
2019. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy elmenjél gyárba! Megbolondulsz ott teljesen. Már az első hét után eleged lesz belőle. Ugyanazt csinálni 8 órán keresztül úgy h van két 10 perces szüneted. A tesztben tényleg nincs semmi nehéz amúgy
2019. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!