Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a cég teljesen át akarja...

Ha a cég teljesen át akarja alakítani a gondolkodásodat, a szemléletedet, rád akar kényszeríteni egy egyenízlést, egyengondolkodást, mit teszel? Azonosulsz vagy ellenállsz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellenállok és lelépek a f aszba. Ha kell, még a főnökkel is szembe megyek és kirúgatom magam, bánom is én. De ha valami nem tetszik, nem fogom követni.
2019. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval alattvalót akar nevelni belőled? Megköszönöd és azt mondod, hogy találjanak egy másik hülyét helyetted. És elköszönsz egy Sajnálom magukat-tal!
2019. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben?
2019. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodásod csak akkor változik meg, ha te magad is partner vagy az agymosásban. Addig legfeljebb csak megjátszhatod magad. Mondjuk én ilyen szektás gondolkodású helyről azonnal kilépnék az ajtón.
2019. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban kilépek.
2019. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Pénztől függ.

Ha jól megfizetik, bólogatok én a legnagyobb fäszságokra is.

2019. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem, azonnal lelépek.

A munkaköröm és amiben jó vagyok gyakorlatilag 100%-ban "think out of the box".

Ha ezt akarnák elvenni nem csak személyesen engem vegzálnának, hanem a munkám veszítené értelmét teljesen, nem lenne értelme maradni.

2019. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rám egy kínai munkáltató az "Azért élsz, hogy dolgozz."-mentalitást akarta kényszeríteni. Ezt hódoltam be, kiléptem a francba,
2019. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez valami Fideszes állami cég?
2019. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!