Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most ez mi? Akar tőlem valamit...

Most ez mi? Akar tőlem valamit vagy csak jó barát?

Figyelt kérdés

Már most hülyén érzem magam, de azért leírom.

Van egy nő aki még azt sem lehet mondani hogy velem dolgozik. Ő bent van az irodában én pedig kint. Van mikor elég hosszú ideig nem is találkozunk, de mostanában (már régebben is) elég fura. Múlthéten pl. Készülődtem a munkához, húztam fel a kesztyűt. Ő arra jött és semmit nem szólt. Vettem fel a szemüveget is és már csak annyit vettem észre hogy meg ölelt és semmit nem mondott. Láttam rajta hogy valami nem oké, de kérdezgettem és nem mondott semmit. Aztán egy fél perc után rájött hogy nem csak ketten vagyunk és kicsit tovább ment. Utána kérdeztem hogy most ez mi volt.annyit mondott hogy majd elmondja. Végülis annyit mondott ma hogy sok a melója meg ilyenek... Na ezzel nem lettem okosabb. Annyit tudni kell hogy sokat beszélgetünk és sok olyan dolgot elmond amit másnak nem.

De ma meg ráütött a fenekemre (ezt sem először) eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de mondom ha már ő is akkor ki próbáljuk fordítva is. Hát.. Olyan sok mindent nem mondott, de olyan kiismerhetetlen. Tényleg szinte mindenkiről megmondom milyen ember egy pár beszélgetésből, de róla nem... Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy ez neki csak szórakozás vagy akar is valamit...

Tudom.. Kérdezzem meg! De annyira ismerem hogy mi lenne a válasz. Hogy csak hülyéskedett meg stb...

De akkor miért csak velem..?

Már azt sem értem miért írtam ki a kérdést. Egyébként van párja.....



2019. aug. 5. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz kapcsolatban él, csak valamiért nem mer lépni. Hajts rá, és kiderül.
2019. aug. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ennyire rosszban???hát nem tudom.
2019. aug. 6. 04:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2019. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hívd el randira. Hívd el vhova (mozi, étterem, kávé stb. ) Egyből kiderül hogy mennyire gondolja komolyan. ;)


Aztán írd meg mi lett mert ez valóban szokatlan.

2019. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ma nem is beszéltünk csak facebookon... Igaz nem is lett volna alkalom
2019. aug. 6. 18:41
 6/16 A kérdező kommentje:

De egyre jobban nem értem...de már nem tudom hogy semmit nem akar vagy csak az zavarja hogy nem tudunk egyedül lenni. Randizni biztos nem fog eljönni, de szerintem hagyom az egészet. Az a baj hogy mindig ez van hogy hagyom aztán a végén mindig addig próbál beszélgetni hogy ez van belőle. Mondjuk ez a fenékpacsis dolog eddig nem volt. Végülis nem nagy dolog, meg ez az ölelés sem! De komolyan! Nem értem a nőket, de őt.... Nem is tudom hová tenni. De én ezek után is úgy érzem hogy ő ezzel csak szórakozik!

Lányok/nők ti mikor csináltok ilyet?

2019. aug. 6. 18:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg VELE.
2019. aug. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Egyik nap szinte rám mászik. Másik nap meg mintha idegenek lennénk. Az is igaz hogy mikor ilyen nagyon “idegen“ akkor soha nem vagyunk ketten.vagy csak én látok ebbe többet... Nem tudom
2019. aug. 7. 18:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Itt értetlenkedsz ahelyett hogy elhívnád egy kávéra. Túl sok vesztenivalód nincs a dologgal.
2019. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szoktunk kv-zni de bent melóban...
2019. aug. 7. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!