Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mire véljem a...

Szerintetek mire véljem a kolléganőmnek ezt az új módiját? Lehet-e jelentősége? Vagy bolhából elefántot csinálok? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

48 éves az illető hölgy, akivel kábé másfél éve dolgozunk ketten egy irodában. Nem túl elmélyülten, de úgy jóban vagyunk, elbeszélgetünk, viccelődünk. A lényeg: Rólam tudni illik, hogy néha szeretek jólesően nyújtózkodni, olyankor mindig kilátszik a hasam, aminek nem is tulajdonított egyikünk sem jelentőséget, mostanáig. Ugyanis a közelmúltban háromszor is, mikor nyújtóztam egyet mellette, a hasamhoz nyúlt és megcsikizte, közben meg gügyögött, hogy: "Júj, valakinek kikukucskál a pocija! Milyen cukorfalat!" Ráadásul nekem meg mindig úgy sikerült lereagálnom a dolgot, hogy elpirultam és nem bírtam abbahagyni a mosolygást. Akkor meg ezen vigyorgott, azt mondja: "Olyan édi vagy, amikor zavarba jössz." Ti mit szóltok illetve szólnátok? Mit tennétek? Beszéljek vele erről? De mégis, szerintetek mire számítsak? Vagy csak hülye vagyok, túlbonyolítom az egészet és tényleg bolhából elefánt szindróma?


23/L



2019. szept. 2. 11:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit fura, biztos szép hasad van és tetszik neki.

Nem lehet hogy van benne némi vágy a nők iránt? Én legalábbis erre gondolnák.

2019. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát...ha továbbra is csak kuncogsz a dolgon akkor kicsit lentebb is meg fog csiklóz..akarom mondani csiklandozni..
2019. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán leszbikus.

Amúgy meg örülj neki, az én kolléganőm egy munkakerülő rosszindulatú pletykagép. Neked legalább egy normálisabb munkatárs jutott.

Bárcsak az én hasamat csikizné meg valaki a munkahelyemen :(

25/F

2019. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég bizarr.


Elsőre nekem is kicsit homós dolog jutott az eszembe, aztán belegondolva talán úgy tekint rád, mintha a gyere lennél :D


Nekem legalábbis volt egy kolleganőm, aki nagymamám lehetne, na az valamiért folyton olyan érzetet keltett bennem, mintha unokájának nézne és mindig így szórakozott velem.


Ha zavar, legközelebb add a tudtára, hogy szeretnéd, ha felnőtt emberként viselkednétek egymással. Hagyja ezt abba, mert zavarban vagy emiatt.


Ennyi.

2019. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszél veled mint egy gyerekkel kb. Nekem nem a leszbikussag jutott eloszor eszembe. Ahhoz nem illene ez a fajta becézgetés de ki tudja...vonzódik a nőkhöz?
2019. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
A fiatal nők többsége tényleg ennyire nem veszi a lapot ha flörtölnek vele?
2019. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem kicsit ironikusnak látszik így, ahogy leírtad, mintha gúnyolódni akarna veled. Vagy szimplán bolond.
2019. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Én megkérném normálisan, hogy legyen olyan kedves és ne érjen hozzám.
2019. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, észrevételeket. Képzeljétek! Ma próbára tettem őt. Miközben beszélgettünk, szándékosan nyújtóztam egy nagyot és megint megcsikizett!


Barátságos hangnemben megkérdeztem, miért csikiz mostanában folyton. Erre azt mondja: "Ne haragudj, olyan helyes lány vagy." Mit gondoltok? Lehet, hogy kár volt szóba hoznom? Most egy kicsit olyan volt, mintha ő is zavarba jött volna. Ezért inkább ejtettem a témát. Később aztán megint beszélgetünk, szó szót követ és felvetette, hogy nem csak a számítógépek mellett találkozhatnánk, hogy volna-e kedvem akár munka után, akár hétvégén eljönni vele valahová enni, vagy vásárolni, netán feljöhetnék hozzá filmezni.


Egyelőre azt mondtam, okés. (bár lehet nem kellett volna?) Gondoltam magamban, később még úgy is mondhatok mást. Tudom, hogy a döntés rajtam áll és nekem kell megoldanom a dolgaimat, de még mindig szeretném a tanácsaitokat, meglátásaitokat kérni. Szerintetek, most hogyan tovább?

2019. szept. 2. 16:31
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát , én ettől tuti totál kellemetlenül érezném magam. Ez már az intimszférába, privát/magánszférába illetéktelen, hívatlan behatolás. Akár meleg, akár nem, az én testemhez ne nyúlkáljon engedély nélkül. Én ezt meg mondanám neki, hogy én ettől totál kellemetlenül érzem magam, és ne nyúlkáljon oda, hagyja a hasamat békén. Valamint, nyújtózkodáshoz próbálj úgy helyezkedni, hogy ne látszódjon ki a hasad; legalábbis ne őfelé fordulva, vagy ne úgy, hogy ő ottvan, tehát lényeg, hogy ő ne lássa. Szoktasd le őt erről szerintem hogy a hasadhoz nyúlkáljon. A te hasad a tiéd, azt senki ne piszkálja.
2019. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!