Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjam meg kolléganőmn...

Hogyan mondjam meg kolléganőmnek, hogy szerintem rossz zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

Nem régen kezdtem el dolgozni egy irodában, ahol többen vagyunk egy szobában. Az egyik kolléganőm folyamatosan zenét hallgat, hangosan, és a többieknek ez teljesen megfelel.


Számomra viszont nem igazán, szerintem elég furcsa, rossz zenéket hallgat, mármint olyanokat, amik nekem nem tetszenek.


Hogyan mondjam ezt meg neki anélkül, hogy megsérteném? Nem nagyon merek vele ujjat húzni, egyelőre nem volt konfliktusunk, de szerintem kicsit ijesztő, úgy látom, többen is tartanak tőle.



2017. júl. 31. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
kérd meg, hogy halkítsa le, vagy használjon fülhallgatót, mert (találj ki valami elfogadható indokot)
2017. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Az hogy mi a rossz zene , az relativ. Inkább az hogy hangos , ezt tegyétek neki szóvá. Mondd neki hogy nem tudsz a munkádra figyelni. Hallgassa fülessel .
2017. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
ha zavar szólj neki hogy halkítsa le, ennyi.
2017. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
99%
Azt ne mondd neki, hogy rossz zenét hallgat, mert az szubjektív és enyhén sértő, inkább azt mondd neki, hogy ha lehet hallgassa inkább fülessel, mert nem tudsz koncentrálni tőle a munkára.
2017. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk az idősebb kolléganő kapcsolta be mindig a rádiót, ami rossz volt és recsegett-zúgott, nem volt elég, hogy számomra szar zenét adott.

Én többször kikapcsoltam, majd közöltem kedvesen, hogy migrénem van, és zavar, nem tudok koncentrálni a munkára.

2017. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 veterán vas ***** válasza:
76%

Azt nyugodtan szóvá lehet tenni, hogy ha valaki hangosan hallgat zenét munkahelyen. Csak ennyit!

Az viszont nem mondhatod, hogy "rossz" az általa hallgatott a zene, max. annyit, hogy nem a Te ízlésednek megfelelő.

/na erre azonnal jöhet az a válasz, hogy a kutya sem kérdezte, neked mi tetszik/ ;)

2017. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Milyen zenéket hallgat ő, és te milyeneket szeretsz? Csak érdekel, privátban is írhatod. Köszi.
2017. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, - ugyanis semmi közöd hozzá (addig, amíg azt nem úgy teszi, hogy a nyugalmadat zavarja vele)!
2017. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7 - Én többnyire a nyugtató, komolyabb zenéket szeretem, a kolléganőm viszont "mindenevő", és gyakran hallgat dübörgő zenéket, rockot stb.

Nekem ezek többsége nem igazán jön be, bár az is tény, hogy ha nem a munkahelyemen lenne, háttérzeneként más helyeken talán nem figyelnék fel rá annyira.

2017. júl. 31. 20:26
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
De ott még mindig hibádzik a dolog, hogy a zene, amit hallgat, nem rossz, csak neked nem tetszik. Halkítást, vagy fülesezést viszont nyugodtan kérhetsz tőle, sőt, kérjél is, ha neked zavaró.
2017. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!