Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg azon múlik, hogy ki...

Tényleg azon múlik, hogy ki kapja az állást, hogy ki veszi fel gyorsabban a telefont?

Figyelt kérdés
Nem tudtam felvenni (kórház), visszahívtam őket és megköszönték, de már megvan a jelentkező azóta. Diákmunkánál is tapasztaltam, hogy azon múlt, ki kapja fel a telefont korábban. Most ha nem érsz rá, vagy lemerült, máris buktad. Interjúra sem hívnak be.
2019. szept. 2. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha válogathatnak az emberek között azt fogják választani aki ott van és ráér és foglalkozik a munkával.


Tudom, hülyeség. De ilyen a munkaerőpiac. A versengés megy ezerrel és igen, egy telefonon is múlhat h a tied vagy nem.

Nem fair mert lehet pont te jobb lennél de ez sokszor nem szamit mert ha nem jó akit felvettek van 100 másik a helyére... Így hát nekik mind1.

2019. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha aláígértél volna a többi jelentkezőnek egy tízessel, téged vettek volna fel.

Ha csókos, vagy kenőpénzes vagy, akkor kb. interjú se kell, helyből felvesznek.

2019. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem fő szempont. De ha hasonlóak a jelentkezők, akkor nem várnak, mehet, akit előbb elérnek.
2019. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ezek olyan munkák, akikre bárki jó. Ezek szerint találtak valakit ennyi idő alatt is.
2019. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan munkák, ahol ez így működik. A hótt' egyszerű betanított melóknál, ahol csak létszámnak kell lennie, erről van szó. Akit el tudnak érni, azt terelik befelé a vágóhídra, dógozzá', barom! A többi meg így járt, majd legközelebb jobban figyel. Ott, ahol összetettebb munkát kell végezni és nem csak annyi az elvárás, hogy meglegyen minden végtagod, akkor is van esélyed, ha elsőre nem veszed fel a telefont.
2019. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Az aljamunkáknál valóban így van.
2019. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így jártál. Nem fogják körbeudvarolni a jelentkezőket, hogy mikor óhajtják felvenni a telefont.
2019. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Az aljamunkáknál valóban így van."


Valóban, de jobbat sem találsz.

2019. szept. 2. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, úgy elképzelem, hogyha lenne egy saját cégem és könyvelőt/bérszámfejtőt, vagy minőségbiztosítási mérnököt vagy sales-est úgy keresnék, hogy azt veszem fel, aki gyorsabban veszi fel a telefont. :D

Jó, gyárba, gyorsétterembe, eladónak jó ez a módszer, mert ott úgyis majdnemhogy ki dolgozik, ami sokszor meg is látszik (pl. bolti eladók).

2019. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Operátori szinten kb lehet.

Felette nem igazán, pláne interjú előtt.

A mostani munkámat pont így kaptam meg. Akkor kezdett szarakodni a telefonom. Hívott volna a HR-es interjúra, de nem csörgött ki a telefon, másnap vettem észre, hogy valami nem oké (SMS, meg minden működött, csak szimplán nem csörgött ki), másnap újraindítás, visszahívtam, elnézést kértem, egyeztettük az interjú időpontját, felvettek, azóta itt dolgozom. A telefont meg pár napon belül cseréltem.

2019. szept. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!