Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel tudhat rávenni egy cég...

Mivel tudhat rávenni egy cég egy felmondott dolgozó hogy maradjon még 1-2 hetet, ha nem pénzzel?

Figyelt kérdés

Ha valaki felmond a m helyén és letelik a felmondási ideje is,és a cégnek nagy szüksége lenne rá, rá akarják venni hogy még 1-2 hetet maradjon „csak úgy „ akkor erre mivel tudják rávenni ha nem pénzzel?

Uis az illető azt mondja hogy kész maradni, de normál pénzért szó se lehet róla, de ha a normál pénze dupláját kapja majd erre az 1-2 hétre marad még. Ezt a cég nem akarja adni ők csak sima pénzt akarnak. Akkor meg nem marad.

Csak nem értem mivel akarták őt ott marasztalni ha (ezek szerint( nem extra pénzzel? Akkor mivel?


2019. szept. 7. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat, Balázska.

Felmondott, felmondási idő letelt, pont. Egyik jobbra, MÁSIK BALRA, MINDENKI BOLDOG.

Ja nem, mert ez a Balázska bt.

2019. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Egyik jobbra, MÁSIK BALRA, MINDENKI BOLDOG."



Tán olvad már el amit leírtam.


"és a cégnek nagy szüksége lenne rá, rá akarják venni hogy még 1-2 hetet maradjon"


Az egyik félnek érdeke, a másiknak nem.

De a másik fél is érdekeltté tehető-pénzzel, mi mással.

De az egyik fél pénzt ne igazán akar adni ill annyit akar adni amit eddig is.

A másik fél meg ennyiért nem.

És nem értem: mit gondolt a cég ugyan mégis miért maradna ott bárki is annyiért amennyit eddig kapott még ha csak ideiglenesen is?

2019. szept. 7. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs pénz nincs alku, ennyi.
2019. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel? Mivel? Hát jól figyelj - SEMMIVEL.


bizony... megismétlem - S E M M I V E L


Az elképzelésük, hogy a dolgozónak kötelessége azt is teljesíteni, amit nem kötelessége amúgy. Miért? Mert a dolgozónak kéne, hogy öröm legyen ott húzni az igát és megtiszteltetés, hogy ez a lehetőség megadatik neki.


A sunyi vezetőkkel volt nekem is dolgom. Kvázi azon se lepődnék meg, ha a főnök még a normál bért se ajánlotta volna fel. Dolgozz ingyen, rabszolga - pihenni ráérsz a sírban is.

2019. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor most a főnök úr melléfogott. Ez a madárka nem maradt a kalitkában
2019. szept. 7. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát... Legyek őszinte? Leszek. Több ilyen madárka kéne.
2019. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

" Több ilyen madárka kéne."



10ből 9 nem ilyen......

2019. szept. 7. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Természetbeni juttatással, fenyegetéssel, zsarolással.

Neked semmi fantáziád nincs?

2019. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"ermészetbeni juttatással, fenyegetéssel, zsarolással."


Hát akkor hajrá.... úgy tűnik egyik se jött be...

2019. szept. 8. 08:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Pontosan; adott 10 ember - egynek van esze; a maradék kilenc a kocsimban a bólogató kutya dísz helyére beülhetne...
2019. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!