Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy évig versenyeztettek...

Egy évig versenyeztettek hármunkat az előléptetésért, majd aki megkapta 3 hónap után felmondott?

Figyelt kérdés

Mindent megtettem az előléptetésért, kiválóan dolgoztam. A legmagasabb értékelést kaptam a munkámra, mint a csaj aki megkapta az állást végül. A harmadikat már nem is érdekelte, el is ment aztán szülési szabadságra. A nyertes csaj 3 hónappl azután hogy előléptették, bejelentette hogy egy másik cégnél nettó 50 ezer forinttal többet fog kapni így felmond azonnali hatállyal. Hiába ígértek neki bármit, felmondott. Az igazság az volt, hogy annak a cégnek a tulaja a pasija és mára már házasok és ketten vezetik azt a vállalatot.

Én hoppon maradtam, a főnöknek annyira kínos volt ez, hogy az én kinevezésem helyett inkább hozott egy külsőst.

Most a felmondáson gondolkodom. Szerintetek?


2019. szept. 5. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Le kellett volna feküdnöd a főnökkel.
2019. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen helyen én is felmondanék, mondtam már fel hasonló miatt. Nem maradok ott, ahol nem becsülnek meg, nem vagyok hajlandó ilyen helyen tölteni a napom harmadát.
2019. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azonnal felmondanék, ez nem kérdés. Ha nem becsülnének meg, nem lennék képes dolgozni.
2019. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak csicskának néznek. Felmondanék.
2019. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!