Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyàri munkàn kivül normàlis...

Gyàri munkàn kivül normàlis végzettség nélkül milyen munkàk vannak még ahol soha nem dolgoztatnak hétvégén?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyàrakban még hétvégén is dolgoztatnak az biztos.

2019. szept. 8. 20:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ilyen helyre ám én se mennék. A "komunista szombat" utoljára a gengszterváltás előtt volt népszerű. A különbség csak annyi volt, hogy akkor még ért is valamit a pénzed, nem volt ilyen szarrá inflált játékzseton mint ma.
2019. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
35%
Semmi nincsen. Így jár az, akinek nincs végzettsége! 🙂
2019. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Álláskereső pl. Profession, és beállítod 8 általános. Annyi van, mint a sza*. Kell az ember mindenhova. És nem csak gyári munkák vannak.
2019. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

nincs végzettsége?

és ezért kell ugyanazt a munkát végeznie egy 8 általánossal rendelkezőnek és egy érettségizettnek? azért van különbség.

főleg ha még magasabb is a végzettsége ha nem is piacképes , de többet elér tazért.

2019. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, ha a munka elvégzése 8 általánostigényel, neked meg van 6 diplomád melyek közül egyik se hasznosítható a munkahelyeden, akkor mit is értél el vele és miért járna érte több pénz? Ezt nevezik túlképzettségnek és hátrányt jelent
2019. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Hát az érettségitől, azért ne dobjuk hanyatt magunk. Én sem fejeztem be a középiskolát, mégis volt mindig munkahelyem, és szarul sem kerestem. Persze ez függ attól is, hogy kinek mi a szar. Mindenesetre én magam nem tartom rosszabb embernek, illetve gyengébb képességűnek, mint akinek érettségije van. Itt GYIK-en nagyon lenézik akinek nincs iskolája.. Szerintem egy papírnál többett ér, ha agilis vagy és eltudod adni magad. Ott van faterom Ő se fejezte be az iskolát, és világ életében ácsként dolgozott. Nem segédmunkás, hanem Ács! És nem volt róla papírja.. Szóval akaraton múlik az egész. Persze egy diplomához kötött szakmával már más a helyzet. Ott számít az iskola.
2019. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Jaaa. Meg rengeteg ember csak magol, hogy legyen papírja. De olyan hülye, mint a segg.
2019. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

akkor is 8 álatalánosnál, mégiscsak jobb.

de igen kapjanak ugyanannyit. aki meg elvégez egy egyetemet szív előadásokon annak járjon annyi mint egy érettségit épphogy elvégzőnek..

majd ha a hr következetes lesz nem összevissza veszi fel az embereket akkor beszélhetünk tudásról meg nem tudásról.

2019. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
9:20, pont azért nem ér semmit az érettségi mert a hülye is meg tudja csinálni. Ha valakinek még sincs meg, ott mindenképp van valami probléma. Szorgalom, bele szrás, alapvető értelmi képességek hiánya, bármi. De valami van. Mert nehogy már egy ilyen semmit valaki ne tudjon megszerezni.
2019. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
28. Írtam, hogy egyetem az más. Nem őket szidtam, és igen aki azt elvégzi kapjon többet, tőlük nem sajnálom.
2019. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!