Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyàri munkàn kivül normàlis...

Gyàri munkàn kivül normàlis végzettség nélkül milyen munkàk vannak még ahol soha nem dolgoztatnak hétvégén?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyàrakban még hétvégén is dolgoztatnak az biztos.

2019. szept. 8. 20:52
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
29. Szorgalmas vagyok. Az értelmi szint nem az érettséginél kezdődik. Ismerek olyat is aki 8 általánossal cégvezető.😉 Úgyhogy nagyon nagy tévedésben élsz fiam. Meg szerintem nálad tuti értelmesebb vagyok, ezt kinyilvánítom.😘
2019. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#27: "Jaaa. Meg rengeteg ember csak magol, hogy legyen papírja. De olyan hülye, mint a segg."

Akkor ha csak ennyi a titka a jó zsíros fizetésnek nem nagyon értem miért olyan kevés a diplomások száma. Ha ilyen pofonegyszerű dolog a titok akkor inkább az a hülye,aki nem él ezzel az aranybányával. Azok a felsőoktatási szakok ahol elég ez a szint szintén nem egy keresett és megfizetett szakmák.

2019. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű! Tehát akkor minden adott volt ahhoz, hogy megszerezz egy ilyen értéktelen, mégis majdnem mindenhol elvárt papírt. Akkor miért nincs meg? Valami mégis hiányzik a képletből ezek szerint. :)
2019. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
közigazgatás, kormányhivatal, kormányablak ügyintéző. ide bármilyen végzettség jó. csak annyi hogy kb befolyásos ismerős, rokon segítsége nélkül lehetetlen bekerülni. hétközben azért gyakori a túlóra hála a rabszolgatörvénynek, de pénteken csak 14 óráig vannak bent és a hétvége mindig szabad.
2020. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!