Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki úgy jelentkezik egy...

Ha valaki úgy jelentkezik egy céghez dolgozni, hogy őt a piros szìn jellemzi, ami a cégnek a logójában is megtalálható, ez kedvező hatást kelt a munkáltató felé felvétel szempontjából?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha én ezt meghallanám, azt gondolnám, bolond vagy.
2019. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ettől nem fognak felvenni.

Amúgy teljesen hülyeség is, egy szín hogy tudna jellemezni egy embert? Még ha egy állatot mondanál, bár akkor is vicces lenne.


Hr-esként azt mondom, hogy ne mondj ilyet.

2019. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak úgy mondanád????

Vagy kérdésre válaszként?

Szerintem ezek nagyon hülye kérdések. Normális helyen, normális HR-es nem is kérdez ilyet. Én nem is válaszolnék ilyen kérdésre. Én is HR-es voltam egy ideig. :)

Egyébként meg tipikus gyerekes hízelgés.

2019. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha az interjúra tetőtől-talpig pirosba öltözne, ti elküldenétek haza?
2019. szept. 10. 15:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha ezt a baromságot beírod az önéletrajzba, be se hívnálak...ha az interjún elsütöd, akkor még lehet ki is röhöglek



nem küldeném haza, ha csupa pirosban jönne, de hogy sok mínusz ponttal indulna, az biztos....

2019. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ha szeretik a bogaras embereket, akkor plusz pont


ha valaki megjelenne, hogy a játékunk logója, vagy a design színei annyira tetszenek neki, hogy abban öltözködik, az inkább megmosolyogtatna

nem hiszem, hogy pozitív hatása lenne, sőt inkább elkönyvelném, hogy kicsit bogaras az illető és pozíció függő lenne egyáltalán ez most beleférne e

2019. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki úgy jelenkezne a céghez, hogy X szín jellemzi, akkor az önéletrajzát ennél a pontnál dobnám a kukába..
2019. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aķkor ti nem az energikus munkavállalókat vennètek fel...
2019. szept. 10. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

inkább nem a hangyásokat

nem attól energikus valaki, mert az adott színben jár

2019. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondold magad a munkáltató személyébe (bár ehhez kell egy összkép az emberi társadalom normális működéséről, ami neked láthatólag nincs meg):

-Fel szeretnél venni egy szakképzett embert, aki tapasztalt, de legalább érti amit csinál;

-Ha opcionális a bérigény, lehetőleg ne az eget verdesse;

-Az nagy plusz ha tudsz rá felvenni támogatást, mely nagyban kisegíti a céget;

-És ami nagyon fontos, hogy legyen normális. Ne legyenek magatartás zavarai, be tudjon illeszkedni a kollégák közé, tudjon teljesíteni stressz alatt.


Ha neked ilyen elcsépelt ötleteid vannak, hogy az adott cég jelenlegi arculatához/promós szlogenjéhez hasonulsz (ami amúgy a vásárlókra vonatkozik) és nem a szakmai kvalitásoddal tudsz kitűnni, akkor van egy nagyon rossz hírem: sosem fogsz állást találni.

2019. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!