Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol lehet ezeket feljelenteni?...

Hol lehet ezeket feljelenteni? Szerzödés nélkül akartak dolgoztatni aztàn mikor nem akartam fenyegettek?

Figyelt kérdés
Személy vagyonör àllàsra ma behivtak, olyanra amihez nem kell a tanfolyam se. Elmentem egy elhagyatott telephelyre kellett menni. Aztàn ott elmondtàk portàs bért fogok kapni, szerzödés még nincs majd meglesz. Mondtam nekik igy nem àllok munkàba semmiképp. Azt mondtàk majd lesz àlljak munkàba holnap majd meglesz. Erre mikor nem mentem ebbe bele azt mondtak megvernek illetve céloztak rà. Ilyen szétgyúrt gcik voltak. Én felàlltam és kisétàltam megmondtam nekik én nem félek senkitöl de én igy nem melózok ugyhogy csà. Hol lehet ezeket jelenteni?? Vagy nem érdemes??

2019. aug. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
A jelentem gombra kattintva. Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció - ezt válaszd a kamu hülyeségedre.
2019. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert lenne az??
2019. aug. 22. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég félelmetes egy szitu, inkàbb ne húzz újat velük.
2019. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

10evig vagyonorkodtem.

NEM KAMU!



Igy szoktak se orvosi se vizsga se semmi.


Kapod a pairokat utolag, rajta nem alairas, hanem alairas bejegzo.


A tb-t jobb esetben fizetik, de nyugdijjarulekot nem.


Hozzam munkaugyinellenorokmjottek ki.

Elmondtam aztan a valasz, hat semmit nem tudnak tenni.



Pimter Sandore aznisszes v. Or ceg

2019. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Navnál? Ha jól tudom lehet kérni, hogy névtelen legyen a bejelentésed. Szeretik az ilyen kis adócsaló cégeket. Még ha lett is volna szerződésed, három havonta újat tolnak eléd, tbt többnyire fizetik de a többi járulékot nem.
2019. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mert a NAVot nem allitlja le P.S mi.?



Szoval neha valoban latod a tvben, hogy eqzot meg ezt a ceget elkaptak. De azok nem fizettek a keresztapanak ezert megcs. Szik oket.

2019. aug. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a feketemunka miatt gondolom kamunak. Hanem azért, mert meg akarták verni. Na ilyen csak a mesében létezik, hogy jól megverjük, aki nem akarja elfogadni a munkát.
2019. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!