Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti milyen munkát ajánlanátok...

Ti milyen munkát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, szeretek foglalkozni más emberek érzéseivel segíteni rajtuk. Először a pszichológiára gondoltam, de a ponthatár is nagyon magas és ahogy olvastam nem is nagyon lehet megélni belőle. A szociális munkás fizetése pedig a béka feneke alatt van. Sajnos egyelőre tényleg ennyit tudok magamról, amit szívesen űznék, hogy segítek az embereken, kis korom óta érdekeltet, hogy jobbá tegyem mások életét. Esetleg ti tudnátok tanácsot adni? Válaszokat előre is köszönöm!

2019. szept. 16. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáter


Orvosi+szakosodás


Azzal már meg lehet élni.


Esetleg riporter? Újságíró?

2019. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Politikus. Humánus, emberi, becsületes politikus. Az nagyon kéne és jelenleg nincs. Rengeteg embernek tudnál segíteni.

Rendőr, mentős, tűzoltó.Lelkész, tanár ápoló, kineziologus. Hirtelen ezek jutnak eszembe.

2019. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!