Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szállodai munka képzettség...

Szállodai munka képzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Üdv!


29/F


Irodai munkában töltöttem eddigi pályafutásomat, váltani készülök, de nem tudom mi érdekel.


Amit szívesen csinálnék és nem tartom olyan lélekölőnek, mint az eddigi munkáimat az alábbi volna:


Pl.: szállodában dolgozni akár több részlegén is, gondolok ilyenre, hogy megterítenék reggelihez, ebédhez stb., takarítás, stb.


Viszont nincs semmilyen vendéglátói tapasztalatom, végzettségem, lehet ilyen helyre bekerülni? Külföldön dolgozó ismerőseim ilyen helyeken dolgoznak végzettség nélkül, de én maradnék itthon belföldön.


Második kérdés: hogyan lehet ilyen helyekre bekerülni? Mert nem nagyon láttam ilyen állásokat hirdetve, vagy milyen néven futnak? Szobalányként már láttam hirdetve hasonlót, de nyilván férfiként nem adtam be rá a jelentkezésem.



#szálloda #szállide
2019. szept. 17. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szobalany/szobafiú, létező dolog. Vagy szállodai takarító. Nyugodtan add be a jelentkezésed, ha ez érdekel.
2019. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megfelelő végzettség nélkül max takarító, konyhai kisegítő/mosogató lehetsz szállodában, esetleg még recepciós ha jól kommunikálsz és beszélsz valamilyen idegen nyelve(ke)t


Az üres helyekre álláshirdetést szoktak kirakni a szállodák is, azokra jelentkezz ( ha nincs akkor nem keresnek éppen embert)

2019. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!