Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok olyan munka helyet...

Tudtok olyan munka helyet ahol nem kell annyit dolgozni és még el is utazol ide-oda munkából kifolyólag?

Figyelt kérdés
Hajlandó vagyok például különböző nyelveket vagy képezni magamat ha lenne ilyen munka lehetőség.
2019. szept. 19. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudok. Gyermekvédelmi gyám.

Kapsz 50 gyereket, akikért te felelsz, intézed a dolgaikat stb. Utazol a kis autóddal az országon belül, ide-oda, napi 4-500 kilométert, és örülsz ha fizetik a benzinedet.

Tanulhatsz nyelvet is. Lovárit, mert az otthonokban sok a roma gyerek.

2019. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hàzalós ügynök. Ennek sokfajtàja van. Jobb helyeken idöpontra mész, a cég intézi az idôpontokat. Szóval nem csak úgy bemész hàzakba. Jogsi, sajàt autó kell. Ilyesmibôl meg is lehet gazdagodni. Ismerek olyat aki ebbôl lett gazdag. Màt több ingatlanja is van, nagyon sok pénz, dràga autó, mindez 40 évesen. De nagyon kell érteni az emberekhez.
2019. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor szépen menj el nyalvtanfolyamra és tanulj meg 3 nyelven felsőfokon. Mindjárt kezdheted angol+német, mert ezek lettek az alapok EU-ban, harmadiknak pedig valami egzotikusabbat, vagy elég ha kevesen beszélik, pl nem tudom hány ismerősöd van aki folyékonyan beszél franciául. :D Mellé sztem nem ártana ha lenne gazdasági diplomád.
2019. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Mozdonyvezető/kamionos. :) Fizikailag nem vagy túlterhelve,és utazol is.
2019. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Én tudok olyat, ahol évente 6 hónapot fizetnek neked egy trópusi luxus utat, a legmenőbb szállodába, kizárólag első osztályon, havi 5 milliós fizetés, csinálni meg nem kell érte semmit.
2019. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Buisness-, execoutive coach, aki mehet össze-vissza a vállalatok, cégek, intézmények, magánemberek közt.
2019. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak különböző cégek, amiknek vannak ügynökei, ők jàrjàk az országot és bemutatókat tartanak például nagy cégeknek, iskolàknak, stb. Például építőipari termèkek reklám ügynökei.

De aki autókkal kereskedik az is járja az országot minden nap, nekünk a roncs autónkat egy 320 kilométerre lévő vállalkozàs vette meg.

Vannak olyan építőipari vállalkozások is, ahol a szakmunkàsokat utaztatjàk, mondjuk van egy Hajdú-Bihari cég akik országszerte vállalnak munkàt és alkalmaznak 10 H.bihari munkást, de a munka Dunántúlon van, elmennek oda 4 hétre, a szállásod lesz mondjuk Zamàrdiban és egyik héten Siófokon dolgoztok, másik héten Zamàrdiban, harmadik héten megint máshol. Attól függ, hogy éppen hova osztanak és mi mennyire sürgős a tulajoknak. Én ezt kipróbáltam, és nekem tetszett, de nem lehet örökre ezt csinálni, azért. Sok ember mondjuk ezt a fajta életet eléggé le is szólja.

2019. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!