Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bírom ezt már sokáig! Mit...

Nem bírom ezt már sokáig! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem lett, ez eddig szép és jó... De.. 5-en dolgozunk ebben az üzletben, viszonylag családias a légkör, legalábbis én naív azt hittem. Az eleinte kedves érdeklődésük irántam és a szeretteimről átváltott vallatásba. Ha ez nem lenne elég számon kérnek, hogy mit csinálok, kivel vagyok stb. Itt egy példa: Hétfőn szabadnapom volt, el kellett intéznem a papírjaimat a hivatalban. Megéheztünk párommal gondoltuk bekapunk valamit az üzletben ahol dolgozom. Erre elkezdtek úgy beszélni velem a párom és a vásárlók előtt!!! Hogy állandóan csavargok a párommal, tekergek folyton!( 25 elmúltam) Ők meg bezzeg megszakadnak! Ismétlem pihenőnapom volt. Midegy... Itt még nyeltem.:) Aztán kértünk a süteményünk mellé egy egy latte-t. Amilyen kiosztást mi kaptunk:)) Ő most mosta el, egy vendég se merjen már kérni kávét, mert egésznap takarította a kávéfőzőgépet... ( reggel 9 óra). Sűrű bocsánatkérés közepette elhagyni készültünk az boltot. Még jó munkát is kívántam a vénku... Akarom mondani kedves öreghölgynek. Aztán másnap megyek dolgozni, hallom ,hogy kedves munkatársam azaz aranyos öreghölgy, felhívta a főnököt ahogy kiléptünk az ajtón. Igen... Rászólt a főnökre, hogy azonnal csináljon valamit velem, mert tűrhetetlen, hogy mindig csavargok! Mi jogon járkálok én be a pékségbe a szabadnapomon! Miért mindig a barátommal lófrálok!! Ő ezt nem érti!


Ennyit akartam! Rengeteg sztorim van még ez még csak egy a sok közül! Nem akartalak olyanokkal untatni titeket, minthogy szombaton 6:30kor arra kelek, hogy hívnak. Ha kikapcsolom vagy nem veszem fel, akkor a házunkhoz jönnek stb. Én egy munkahelyen sem tapasztaltam ezt. Nagyon kellett a pénz egy hónapja de úgy érzem ez már túl nagy ár érte. Segítsetek!

Mit lehet tenni ilyen szemét munkatársakkal?



2019. szept. 22. 08:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pl. otthagyni.
2019. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni. De az amúgy alapszabály, hogy a szabadidődben ne azon a helyen költsd a pénzedet, ahol dolgozol!
2019. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

folytatás:


Általában nem szokták szeretni, rendszerint konfliktusokat szül. Vagy esetleg faluban laksz, hogy nincs más bolt, ahova vásárolni és étkezni menj?

2019. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig a szombaton telefonálós, házhozmenős sztori érdekesebb lett volna, mint ez a kávéivós. Kérdés, miért hívtak szombaton, mert kellett volna menned dolgozni, csak elaludtál? Vagy csak simán szivatásból? Ez utóbbi esetben tuti kiosztottam volna őket.


Szabadnapon meg én kilométerekre elkerülöm a munkahelyet, nem mennék oda kávézni.


Amúgy neg keress másik helyet.

2019. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#3-as A hivatal szemben van a pékséggel, egy zebra választja el. Nem akartunk azért kocsiba ülni, hogy egy kávét meg egy péksütit bekapjunk.
2019. szept. 22. 09:16
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
#5: Hát hiba volt. Alapból nincs jó kapcsolatod a kollégáiddal, erre szabadnapon odamész kiszolgáltatni magad velük.
2019. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 szántóvető ***** válasza:
100%
az elején vissza kellett volna kiabálni jó hangosan hogy dolgozzatok már gyorsabban,fél órája várjuk a kávét!a párod nem szólt nekik vissza?én átugrottam volna a pulton,és..nem faggatóztak volna tovább.
2019. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De azt leírhatnád, hogy mi volt ez a szombati házhozmenés.
2019. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Vedd lazábbra a dolgokat!

Nem kell igazat mondani arra,amit meg akarsz tartani magadnak.

Ha kérdezik hova

mégy:csavarogni,pasizni,piacolni,turkálóba,az anyukádhoz.

Ha sóhajtoznak amiért ők dolgoznak,míg te a szabadnapodon más csinálsz: olyankor be kell szólni azzal,hogy láttam amikor a munkaszerződésedet aláírtad,a főnők is lebeszélt téged a túlvállalásrõl amikor sokat ígértél,te mondtad máshoz nem értesz...

Szerintem nem komoly:egyszerű ugratásrõl van szó,enélkül dög unalmas lehet a meló.

Végeredményben semmiben sem sértett meg téged az, aki szerint kimentél az ajtón,csak egy tényt közölt!


Azt viszont mindenképpen le kell rendezni,hogy az otthonodat hagyják ki,illetve ha nem dolgozol akkor ne keressenek!Emiatt keresnék másik munkahelyet!

2019. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#4-es Azért hívtak szombaton, mert hogy kedden akkor bemegyek e a munkaügyibe délelőtt, mikor ezt már csütörtökön letárgyaltuk! Csak hogy biztosra menjenek..:)) szombaton 6:30kor a legfontosabb... Mikor hétfőn megyek 8ra és személyesen meg lehetett volna kérdezni. Itt nem ugratásról van szó. Kipécéztek maguknak. De a szemembe csak annyit mondanak, hogy tréfálnak. Többieknek: Aztán hallom vissza, hogy áskálódnak ellenem. Kibeszélnek, hogy nem végzem el a munkámat, meg helyettem dolgoznak. Ami nem igaz, még sokszor az ő dolgukat elvégzem, mert, hogy 70 éves az egyik kollega már nem bírja. Nem tud sütni meg kiszolgálni. Ugrok és csinálom! Nem gond! Csak nem szeretem ha én vagyok a rossz, holott én mindig ott vagyok és segítek ha úgy szükségeltetik. :))
2019. szept. 22. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!