Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Már úgy érzem...

Mit csináljak? Már úgy érzem nem sokáig bírom

Figyelt kérdés

Általánosban kezdődött hogy piszkáltak, meg beszólogattak, alig vártam hogy elballagjak. Aztán középiskolában ugyanez várt, ha órán valamit hibázok vagy rosszul mondok mindjárt lehülyéznek, egyébként négyes tanuló vagyok.

Az osztályba mindig lecsúnyáznak fiúk is lányok is.. az igaz hogy csendes vagyok de rajtam kívűl van még más csendesebb lány is és nekik nem szólogatnak be:c

Egyébként azért is piszkálnak mert nem tartozok közéjük, nem szólogatok be a tanároknak, nem vagyok benne a kis idióta "játékokba" amit ők viccesnek gondolnak.

A mellméretem miatt már vagy 5 éve hallgatom hogy deszka vagyok, ami igaz viszont nem tehetek róla, hormonproblémám van.



2016. szept. 5. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szokásos sablonos szöveg szard le őket és magadnak élj
2016. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, együtt a padtársammal aki a barátnőm is. Ill. ennyire nem súlyos a helyzet, de át tudom érezni h mit érzel.

Szerintem figyelmeztesd erről a szüleidet, és menjenek fel a suliba, ha nem mersz te magad visszaszólni ezeknek az s...f.jeknek. Én sem mertem sok mindent, anya rendezkedett és azóta enyhült a probléma. :) Beszéljenek a szüleid az osztályfőnökkel, de a legjobb ha ezekkel a gyerekekkel tart el egy beszélgetést.

Nem tudom hány éves vagy, szerintem 10.esnél több nem, de még bőven nőhet a melled, és 20 éves korodig úgy is változni fogsz.

2016. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Firedoom ***** válasza:

Adok egy jo tanacsot:

Holnap suli utan ugorj be a varosba, keress egy cukrazdat, kerj ki egy finom csoki tortat (Ha nem szereted akkor a tobbi is opcionalis), rakj be fulseben valami szep zenet es ha ezekkel az elokeszuletekkel vegeztel gondolj arra, hogy az elet lehet szep is. Az emberek megalazzak egymast ott ahol csak erik. A lanyok szinte ok nelkul, a fiuk tobbnyire ok nelkul (Inakbb csinalnak valamit, hogy legyen es e moge lehessen bujni). Hogy melyik a rosszabb az valaszthato.

Az en helyzetem kb olyan volt mint a tied, viszont tolunk az evek soran eleg sokan lebuktak. Az osztalyunk letszama most 10 fovel kevesebb, pedig hozzank is jottek rendesen. Hal isten ez a fogyas a hulyek 90%at lesoporte a szintol es kb happy end

Ha igaz az elozo valaszolo feltevese akkor 9-10.es lehetsz. Ilyenkor te is szamithatsz hasonlo szelektalasra, de ha ez nem jonne be akkor elobb utobb megkomolyodnak a szekalok is.

Van egy nalad csendesebb lany akit nem szekalnak? Szeretned, hogy ot piszkaljak helyetted? Kilencediben pont ezen mentalitas miatt lettem celpont. Termeszetesen elnezest kerek ha nem igy ertetted.

Nem vagy bent a jatekaikban? Ez nem gond. Ne az o szinvonaluk legyen a mervado. Azok tarsasagat keresd akikkel jol kijosz. Nem muszaly, hogy az osztalybol legyenek barataid, de csak van hozzad hasonlo a sulitokban!

A mell mereted miatt meg ne aggodj. En es meg par hason szoru tarsam a kisebbet preferalja. Tudom ez igy eleg hulyen hangzik, de ez teny.

2016. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenre gyógyír ha sportolsz. :)

Akkor találod meg a számodra megfelelő sportot, ha kedves emberek vesznek majd ott körül. :)

A magyar emberek szeretnek keresztbe tenni egymásnak. :/

2016. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!