Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennétek olyan munkahelyre,...

Ti mennétek olyan munkahelyre, ahol az exetek dolgozik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, lehetőségetek lenne oda menni, ahol az exetek is dolgozik. Ti bevállalnátok simán, ha az állás egyéb szempontból (fizetés, munkavégzés helye stb.) ideális lenne? Vagy inkább nem forszíroznátok a dolgot, és hagynátok a lehetőséget ebben az esetben? Esetleg mérlegelnétek attól függően, hogy mekkora cégről van szó (mondjuk 10 fő vs. 100 fő), és mennyire lennétek napi kapcsolatban a munka során; meg hogy milyen körülmények között váltatok el korábban, stb.?...
2019. szept. 22. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha sok évvel ezelőtti történet, akkor már nem zavarna.

Mondjuk, ha nem utolsó ex, akkor már biztos nem zavarna.

Ha nem lennénk napi munkakapcsolatban, akkor talán az utolsó ex sem zavarna.

És persze számít, hogy mennyire vagyok megszorulva, amikor állást keresek.

2019. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább nem
2019. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem szívesen.


Tényleg függene attól, hogy mikori exem.

Hogy mennyire kellene érintkezni vele.


És hogy mennyit fizet, mennyire az, amit szeretnék. Gondolkodnék.

2019. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Soha! Egy elmebeteg ember, megpróbàlna behàlózni. Kihagynàm.
2019. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a 16 éves kori 2 évig tartó exem, akkor már rég túlléptem rajta, nem érdekelne.

Akivel 17 évig házasságban éltem és 2 gyerekem van tőle: NEM.

Utolsó exnél meg főleg nem. Kizárt. 100 fős cégnél is vannak bulik, tréningek, stb., stb. utóbbi kettővel én nem dolgoznék egy munkahelyen.

2019. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha teljesen más részlegen van, és nem kell naponta látnom, akkor szerintem mennék. Igazság szerint az egyéb szempontok (kereset, munkaidő, túlóra) fontosabb, minthogy egy valamikori partnerem is ott dolgozik.
2019. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-ossal értek egyet, attól függ, mennyit fizetne a munka, milyen a munkaidő, ideális-e számomra amit ott kellene végeznem. Ha meglennék szorulva, és minden egyéb szempontot kedvezőnek találnék a melóval kapcsolatban, én dolgoznék ott.


Az exet nem véletlenül hívjuk exnek, az már egy lezárt kapcsolat, ami a múlté, nem befolyásolja többé az életemet.

2019. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szívesen. Attól is függene, mekkora a cég, lennénk-e napi kapcsolatban. Meg persze, hogy, mikori ex, és hogy mentünk szét. Ha régen és tényleg nem érzek már vele kapcsolatban semmit, teljesen közömbös, és nem is nagyon találkoznánk közvetlenül, akkor esetleg.
2019. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elsőre rávágtam volna, hogy nem.

De jobban belegondolva a ranglétrán minimum két szinttel feljebb lennék, szóval kapcsolatom nulla lenne vele. Keresztbe tenni gyakorlatilag nem tudna, engem meg nem érdekel egy-egy operátor személyeskedése.

2019. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!