Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy magyar pilóta aki itt...

Egy magyar pilóta aki itt Budapesten dolgozik, tehát ferihegyre megy be a munkahelyre és veszi fel a gépet és teszi le mikor végez, hogy telik el egy munkaideje?

Figyelt kérdés

Pl. Wizzair pilóta. Bemegy pl. du.1-re és elmegy pl. Madridba és vissza,utána pl. Van egy londoni útja és vissza azt tudom,hogy 2helyre mennek,így belefér egy 12 órás műszakba. Aztán éjjfél körül végez.

Ezeket tudom.

Arra vagyok kíváncsi,hogy hogy telik el egy munkaideje? Útközben nagyon kell figyelnie vagy gyönyörködhet a kilátásban,aközben ugye,hogy figyel meg beszél a toronnyal rádión? Más,ha megjárna 12 óra alatt 2 várost európában ,biztos életre szóló élmény lenne,a pilótának meg már meg sem kottyan? Ő már megszokta,neki már olyan mint egy buszvezető egy műszakba megjárja Budapestről pl. kétszer Komáromot,ez ilyen a pilótának is?

Arra lennék még kíváncsi,hogy mennyi fizetést kapnak bruttóban meg nettóban amit ténylegesen kézbe kap egy magyar wizzair kapitány és másodpilóta is,fiatal,idősebb egyaránt? Részletesen érdekel. Gondolom egy fiatal 25 éves másodpilóta aki kevesebbet keres mint egy kapitány,az is megkap legkevesebb 300 ezret. Ha tévedek javítsatok. Hozzáértőktől várom a válaszokat.



2015. máj. 18. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A 12 óra alatt bejárt városokból csak a reptereket látja, ami azért kevésbé élmény. Sokat keresnek, de maga a tanfolyam vagy tíz milla...
2015. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!