Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem vagyok hajléktalan, mégse...

Nem vagyok hajléktalan, mégse vesznek fel sok helyre dolgozni (gyárakba sem! ), akkor egy hajléktalant pláne hova vennének fel mégis?

Figyelt kérdés
Indoklás nélkül a HR-esek elutasítanak, sokszor még elutasító választ sem küldenek, na most az én helyzetemet elnézve, aki nem vagyok hajléktalan, ha velem nem állnak szóba még minimálbéres munkáknál sem, akkor egy hajléktalant meg felvennének? Azért teszem fel ezt a kérdést, mert döbbenten olvasom sok válaszolótól, hogy szerintük sok helyre várnák a hajléktalanokat dolgozni. Más embereket sem várnak, akkor miért írogatják itt ezt mégis?

2019. szept. 22. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Ahol az átlagembernek nincs munkahely, ott a hajléktalannak még kevésbé lesz. És sajnos ez az ország nagyrészére igaz.

A Viktátor persze nagy paripa arccal beígérte az 1 millió munkahelyet. Amit elfelejtett hozzátenni, hogy ő úgy értette, hogy már csak ennyi maradt...

2019. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nézz be egyszer egy gyárba és nézd meg milyen emberek vannak ott! Ha téged oda nem vesznek fel, akkor az azért elég erős kritika rád nézve szerintem.
2019. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Építőiparban próbálkoztàl már?
2019. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Magyar Honvédség. Szeretettel várnak mindenkit.
2019. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél eddig? Hány helyen próbálkoztál? Az nem lehetséges, hogy már betöltötték elözőleg az állást? Esetleg ahol nem kaptál választ, ott már nem keresnek munkásokat, beteltek a helyek, tehát nem föltétlenül a készségeiddel van a gond.
2019. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy régebbi munkahelyemen többször vettünk fel hajléktalant, de nem bírták a kötöttséget. Volt aki másnap már nem jött, de a legjobb is csak 2 hétig bírta. A többi pár száz munkás évek óta ott volt, nem a munkával volt baj.
2019. nov. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!