Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkádat? Ha nem...

Szereted a munkádat? Ha nem szereted, mióta nem szereted és miért csinálod mégis?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem. Medenceőr szerettem volna lenni, de oda protekció kell.


39F betanított munkás

2019. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Szeretem, munkanélküli vagyok. Azért csinálom, mert munkával soha nem tudtam pénzt keresni, most meg jól megélek.
2019. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szeretem, szoftverfejlesztő vagyok

vannak pillanatok, részek, feladatok...amiket nagyon nem szeretek, de ezeken is túllendülök :)

2019. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Könyvesbolti eladó vagyok.

Igen, szeretem. Megjártam már néhány munkahelyet többféle munkával, de ez az első olyan, amelyiknél azt érzem, hogy hosszútávon is tudnám csinálni :)

2019. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, folyamatfejlesztéssel foglalkozom egy autóipari cégnél
2019. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pillanatok amikor szeretem, de sajnos egyre kevesebb.

Orvos vagyok, magát a szakmát szeretném, de boldogtalan vagyok az életemben, ezért nagyon nagy energiákat kell mozgósítanom ahhoz, hogy a betegeimmel, kedves, mosolygós, türelmes és empatikus legyek. Az sem segít a dolgon, hogy semmibe sem veszik a munkánkat, folyton csak a negatív dolgokat és véleményeket kapjuk, ha személyesen nem is. Továbbá anyagilag sem vagyunk megbecsülve.


Így utólag asztalosnak kellett volna mennem vagy valami egyéb szakmára, tized ennyit nem kellett volna tanulni, nem megy rá a fiatalságon, lehet, hogy már családom is lenne, és nem kritizálná minden boldog-boldogtalan azt, amit csinálok.


És miért csinálom, mert ha valamibe ennyi időt, energiát beleölsz akkor nehéz váltani. Meg van pár jó pillanat. Múltkor minimális tünetekből sikerült stroke-ot diagnosztizálni és a beteg teljesen felépült. Vagy olyan apró öröm, gogy a beteg a tanácsaimat megfogadva tudott fogyni és ennek együtt örülünk. De sajnos ilyen kevés van.

2019. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem. Gazdasági területen dolgozom. Már amikor elvégeztem a közgazdasági sulit, akkor megfogadtam, hogy nekem soha semmi közöm nem lesz ehhez a területhez. Más irányba is tanultam tovább, csak sajnos utána nem sikerült munkát szereznem abban az irányban, és helyette mehettem gyárba minimálbérért napi 12 órába dolgozni.

Aztán akadt egy lehetőség, hogy gazdasági területen tudjak dolgozni, én meg kapva kaptam az alkalmon, hogy a gyárból el tudjak végre menekülni.

Annyival jobb a mostani munkám, hogy itt egy kényelmes irodában vagyok, nem kell fizikai munkát végeznem, és amúgy sem halok bele a hajtásba, mert alig van mit csinálni. Viszont a gazdaságtant azóta is utálom. Ha lenne választásom, nem ezt csinálnám, de sajnos innen csak a gyárba tudnék visszamenni, sokkal rosszabb körülmények közé, jobb helyre nem, úgyhogy inkább maradok itt, amíg ki nem rúgnak.

2019. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1, Utálom a munkámat; 2, Szinte a kezdetek óta nem szeretem. Azért végzem, mert nincs más: jelentkezem erre-arra, nem felelek meg-nem kellek, vagy valamiért velem nem összeegyeztethető.
2019. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Medenceőr, vízi-csúszda kezelő és úszómester vagyok, attól függ mikor hova osztanak. Nem protekció kellett, hanem tanfolyam, hogy bekerüljek. Magamat osztom be, mindig vannak új kollègàk, jó a meló, csak sok a hülye vendég. Nagy a felelőssèg, de szeretem. Igaz diákmeló, de már pár hónapja itt vagyok.
2019. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, nagyon unom. Azért maradok, mert kényelmes és vannak előnyei, de már sokszor annyira haszontalannak érzem magam, hogy szívesen elmennek takarítani is.

Irodai munka egyébként, jogszabályok, iratok, stb.

2019. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!