Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyorsan bele fogok tudni...

Gyorsan bele fogok tudni jönni a gondozónői munkába egy bölcsődében vagy hamar el fognak így küldeni?

Figyelt kérdés
Most fogok benne először dolgozni jó pár év után. Sajnos már elfelejtettem azokat amiket anno pár éve tanultam ezen a szakon. Mindig a tapasztaltakat vették fel így egy idő után letettem róla. Most viszont engem választottak, azonban eléggé tartok tőle. Az a baj, hogy mindig is zárkózott, csendes és nyugodt ember voltam. Eddig adminisztrációs ülő munkáim voltak, ahol nem volt annyira baj hogy ilyen vagyok. Van így esélyem hosszútávon maradni vagy elküldik hamar a csendes gondozónőket? Sajnos nem tudok nagyon pörgős magabiztos és nagyhangú lenni.
2019. szept. 24. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ez a tìpus vagyok és màr 6 ève kisgyermeknevelőként dolgozok, de nagyon sokat vàltoztam az elmùlt èvekben :) Viszont pörögni nagyon kell ebben a szakmában!

2021. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!