Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem nem fair az,...

Csak szerintem nem fair az, amit velem csinál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Irodában dolgozom, ilyed adminisztratív feladatokat látok el, mint számlák iktatasa, különféle nyilvántartások vezetése...

Szóval van az én főnök asszonyom, aki jóban, szinte már barátnők a HR-essel.

Szóval a HR-es, nevezzük Nikinek... Szerintem egy nagyon buta nő, egyszerűen képtelen egyedül megoldani a dolgait,allandoan nekem kell neki segíteni, amivel nincs is baj, de amikor nála vagyok, állandóan telefonalgat, belekezd másba, ide-oda irka e-maileket. Kiszalad kaveert... Ahelyett hogyha már athivott akkor haladnak, direkt húzza az időt, vagy nem tudom de nem tud koncentrálni. És ha közben kérdezek valamit, mintha meg se hallotta volna, nem válaszol..

Egyebkent ilyeneket szoktam neki segiteni: bediktalni egy papirrol pl a dátumokat, neveket, egyeztetni hogy mi van neki a gépen, és mi a papíron.

Már teljesen kiakadtam amikor este 8kor is ott ültünk bent és ezekkel a sztárokkal kellett foglalkoznom, amit szerintem egyedül is meg tud csinálni... Egy segítség nélkül nap mint nap ilyeneket csinálok... Es akkor még nekem dumal, hogy legyek önálló és hogy oldjak meg egyedül dolgokat.

Nagyon meg utaltam ezt a nőt.... Kb segge a teszek mindent, nekem lenne más feladatom is, mint hogy neki diktalgatni a szarjait. És akkor jön az hogy ez a fontos most....


Ahhj, ti ehhez mit szóltok? Mi errol a véleményetek?


Előre is köszi a valaszokat


22/L



2019. szept. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Niki, mint az igazságos Hr-es...
2019. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy nagyon buta nő, egyszerűen képtelen egyedül megoldani a dolgait,allandoan nekem kell neki segíteni"

Aha...

Ő a nagyon buta nő, mégis a te munkád áll annyiból, hogy egy papírról diktálsz be neki neveket és dátumokat. Ahhoz aztán tényleg nagy ész kell.

Szerintem kicsit vegyél vissza az arcodból, neki legalább van egy szakmája, ő a HR-es. Te mi is vagy konkrétan? Az adminisztrációs munkatárs? :D

Komolyan, csak tudnám mire van ekkora nagy arcod.

2019. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, ki mihez ért és mi a képzettsége: ha áthív valakit, hogy segítsen neki, akkor elvárható, hogy a munkával foglalkozzon és a lehető legrövidebb ideig rabolja a másik idejét.

Kérdező, amikor nekiáll telefonálni vagy mást csinálni a HR-es, akkor szépen menj vissza a helyedre.

És utána, ha újra segítséget kér, mondd meg, hogy befejezed, amivel félben vagy, utána mész. Érezze, hogy ő van rászorulva a te segítségedre, nem fordítva.

2019. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miután két nő között átment a dolog személyeskedésbe nagyon nincs megoldás.


Csúnya, gonosz, buta hr-es néni nem olyan okos mint te...


Mondj fel, nők között erre nincs valódi megoldás

2019. szept. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!