Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanátok,...

Milyen munkát ajánlanátok, ami kapcsolódik a sporthoz?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy érettségim van, ez elég lehet valami sporttal foglalkozó munkához? Inkább elméleti szinten érdeklődöm, mert én magam nem vagyok olyan jó fizikumú, ügyes , hogy pl. egy tesi érettségit le tudjak tenni. De ez a hobbim, szeretem beleásni magam a sporttal foglalkozó témákba. Sok fórumot, blogot olvasok, illetve nézem is őket. Talán hülyén hangozhat a kérdés, de én ezzel akarok foglalkozni, csak vannak olyan munkák, amik ezzel kapcsolatosak. Vagy esetleg valami továbbképzés, amiből ki lehet indulni?

2019. szept. 30. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Személyi edző például?
2019. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyógytornász.

Ha jó vagy benne, még hülyére is keresed magad, maszekban!

2019. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Személyi edző, tesi tanár, életmód tanácsadó, gyógytornàsz(sajnos ebből elég kevés van).
2019. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyógytornász tényleg jó, viszont a képzés első 2 éve full egészségügy, mivel az ápolókkal együtt vagytok és 2 év után van szakosodás. Aztán van olyan, hogy sportszervező szak, amiről fogalmam sincs, hogy mit csinál, viszont nagyon sokan tanulják, de szerintem nincs annyi hely, ami fel is szívja. Lehetsz OKJ sportedző vagy fittnes wellness instruktor, de nem tudom hogy jövőre, hogy szervezik át az okjs képzéseket, mit hagynak meg belőle.
2019. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sportújságíró?
2019. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gyógytornász nem hangzik rosszul, de utána olvastam, és csak egyetemi szinten oktatják, nincs is ilyen OKJ. Egyébként itt magának a tornásznak is el kell tudni végezni a gyakorlatokat? A személyi edzőséggel meg az a bajom, hogy egyáltalán nem lenne tekintélyem a testépítőkkel szemben, hiszen nekem nem olyan fizikumon, sovány vagyok, nem foglalkoztam a testem építésével igazán soha, így nem lenne hiteles, hogy én magyarázok nekik táplálkozásról és gyakorlatokról.
2019. szept. 30. 11:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos igen, ez a sportújságírás, TV-s szereplés akár kommentátorként engem speciel mindig is vonzott, de egy ilyen képzés ára fél millió ft körül mozog.
2019. szept. 30. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendőr
2019. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Futár.
2019. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!